ورزش 3/ صابر و سعادت حرداني که از نيرو رامهرمز با هم فوتبال را شروع کردند، در فصل بعد رقابت‌هاي آسيايي حاضر خواهند بود.
فولاد خوزستان شب گذشته و در ورزشگاه فولاد آره‌نا برابر تراکتور پيروز شد و سهميه را مال خود کرد، صابر و سعادت حرداني دو برادر رامهرمزي در نيمه دوم براي تيمشان به ميدان رفتند و نمايش بسيار درخشاني از خود ارائه کردند.
صابر حرداني از زمان دراگان اسکوچيچ به تمرينات فولاد اضافه شد و در زمان مربي‌گري نعيم سعداوي براي قرمزپوشان بازي کرد، او اما در اين‌فصل تجربه جديدي را پشت سرگذاشته و در فولاد برادرش سعادت را کنار خود مي‌ديد.
صابر حرداني که در دقيقه 89 ديدار تيمش با ذوب‌آهن گل سه امتيازي تيمش را به ثمر رساند و با آن درخشش فولاد را در بالا نگه‌داشت اما در نبرد شب گذشته به نوعي ديگر گل زد. سانتر دقيق احسان حاج‌صفي از سمت چپ و ضربه مسعود شجاعي کاپيتان تراکتور در آستانه ورود به دروازه بود که صابر حرداني با ضربه سر هدفمند و به موقع توپ را به کرنر فرستاد تا تنها ضربه در چارچوب تبريزي‌ها را اينگونه دفع کند.
صابر در دقيقه ۴۵ وارد زمين شد و در اواخر بازي سعادت به ميدان آمد، بازيکني‌که با ورود نکونام به باشگاه فولاد در جمع بزرگسالان حضور يافت و از پديده‌هاي اين‌فصل ليگ‌برتر نام گرفت. اين بازيکن ۲۰ ساله تازه‌نفس با استارت انفجاري و در زماني که تراکتوري‌ها توپ و زمين را در اختيار داشتند توانست يک موقعيت گل بسازد و با گرفتن خطا از حريف، داور را مجاب کرد تا کارت زرد به مدافع تراکتور بدهد و اينگونه تيمش را از فشار خارج کند.
صابر و سعادت که روزگاري در تيم نيرو رامهرمز هم‌تيمي بودند حال جشن آسيايي شدن را در رامهرمز و خانه پدري خود گرفتند و بايد منتظر حضور اين دو برادر در مسابقات آسيايي فصل بعد باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد