ورزش 3/ نامزد آلفونسو ديويس ستاره کانادايي بايرن مونيخ بازيکن تيم زنان پاري سن ژرمن، حريف مونيخي ها در فينال ليگ قهرمانان است.
 آلفونسو ديويس که ژانويه 2019 با 12 ميليون يورو و به عنوان فوتباليستي گمنام از تيم ونکوور وايت کپس به بايرن پيوست، حالا تبديل به بهترين مدافع چپ دنيا شده است. او که به دليل سرعت و تکنيک خيره کننده اش ديگر يک چهره شناخته شده در دنياي فوتبال محسوب مي شود، نقش مهمي در فيناليست شدن بايرن در ليگ قهرمانان داشته و يکشنبه شب از اميدهاي باشگاه مونيخي در فينال برابر پاري سن ژرمن خواهد بود.
بايرن با شکست چلسي، بارسا و ليون به فينال رسيده و پي اس جي هم دورتموند، آتالانتا و لايپزيش را در مراحل قبل از پيش رو برداشته است. 
نکته جالب در مورد ديويس 19 ساله، حضور نامزد او در باشگاه رقيب يعني پي اس جي است. جوردين هويتما فوتباليست کانادايي 19 ساله تيم زنان پي اس جي، نامزد آلفونسو ديويس است و اين دو سه سال است که با يکديگر هستند اما يکي در بايرن توپ مي زند و ديگري در پي اس جي حضور دارد.
قطعا روز يکشنبه هويتما با معضل بزرگي روبرو خواهد بود. يک طرف ميدان پي اس جي حضور دارد و يک طرف ديگر نامزدش که تمام تلاش خود براي شکست تيم پاريسي خواهد کرد.
دوري بين مونيخ و پاريس هم نتوانسته رابطه بين اين دو را کمرنگ کند و حداقل در صفحات اجتماعي شان مشخص است که ارتباط عاطفي محکمي بين شان حکمفرماست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد