ورزش 3/ روز گذشته مراسم معارفه پدرو گونزالس ملقب به پدري در باشگاه بارسلونا برگزار شد.
 بارسلونا سپتامبر گذشته بود که پدري را از لاس پالماس جذب کرد و او فصل گذشته در دسته دوم اسپانيا 36 بازي نيز انجام داد. پدري از فصل پيش رو بازيکن بارسلونا خواهد بود و مراسم معارفه اش نيز با حضور سران بارسا به انجام رسيد.
سال ها پيش پدر اين بازيکن شعبه رسمي هواداران بارسا در زادگاهش تِگِسته را افتتاح کرد و حالا او در 17 سالگي تبديل به بازيکن جديد آبي اناري ها شده است.
پدري در مراسم معارفه اش گفت:« از کودکي در روياي پيوستن به بارسلونا بودم و حالا رويايم محقق شده است. وقتي به باشگاهي چنين بزرگ ملحق مي شويد، بايد سعي کنيد از حواشي فرار کنيد و هدفم اين است که تمام تمرکزم را روي درخشش در بارسا بگذارم. هدف اصلي ام ماندن در بارسا و يادگيري است هرچند اگر باشگاه قصد قرض دادن من را داشته باشد، مخالفتي نخواهم کرد. فشار توقعات مي تواند براي هر بازيکني مثل سم باشد و دوست دارم با خيال راحت در بارسا بازي کنم.»
پدري ادامه داد:« اميدوارم اخبار جدايي مسي صحت نداشته باشند. دوست دارم او در بارسا بماند و چيزهاي زيادي از او ياد بگيرم. او بهترين بازيکن دنياست و اميدوارم بماند.»
اينيستا:« دوست دارم در زمين با عشق و علاقه بازي کنم و از فوتبال لذت ببرم. عاشق کار با توپ هستم و الگويم اينيستاست. او ديگر در بارسلونا نيست ولي ستاره هاي بزرگ ديگري مثل مسي هستند که بتوانم از آنها ياد بگيرم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد