آخرین خبر/ با اعلام هوشنگ نصیرزاده، عضو هیئت رییسه سازمان لیگ، مربیان و بازیکنان خارجی که قبلا در ایران حضور داشته اند در شرایطی خاص، می توانند سال آینده به فوتبال ایران بازگردند.
به گزارش فوتبالی، به دنبال وضع قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی برای فصل آینده لیگ برتر، گویا مقرر شده افرادی که هنوز در فیفا پرونده باز دارند بتوانند به فوتبال ایران برگردند.
هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی دقایقی پیش با حضور روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران به قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی توسط تیم های لیگ برتری واکنش نشان داد و عنوان کرد:
این قانون هنوز قطعی نیست و به تصمیم نهایی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال بستگی دارد اما مربیان و بازیکنانی چون استراماچونی و کالدرون که پیش تر در فوتبال ایران حضور داشتند و در حال حاضر هنوز پرونده آنها با تیم ایرانی بسته نشده، می توانند مجددا به فوتبال ایران برگردند و در لیگ فعالیت کنند.
ظاهرا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قبول کرده اند به شرط آنکه قرارداد جدید آنها از مبلغ غرامتشان پایین تر باشد این اتفاق بیفتد.
بدین صورت امکان حضور مربیان و بازیکنان خارجی که در لیگ ایران فعالیت داشتند و پرونده باز دارند کماکان مهیا است و باید دید در ادامه مدیران فوتبال ایران چه تصمیم قطعی و نهایی ای درباره این موضوع خواهند گرفت. البته نصیرزاده درباره این قانون عجیب گفته است فقط در فصل آینده قرار است اعمال شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید