آخرين خبر/ آرتور ملو هافبک سابق بارسلونا دوشنبه گذشته با خودروي فراري خود در منطقه پالارفوگل در اسپانيا به تير چراغ برق برخورد کرد و بعد از آن نتيجه تست الکل وي مثبت شد تا مشخص شود که نوشيدني هاي الکلي مصرف کرده است و به همين خاطر گواهينامه رانندگي وي توسط پليس ضبط شد.
به گزارش فوتبالي، حالا مسئولان پليس کاتالونيا اعلام کرده اند که آرتور با هشت ماه محروميت از رانندگي مواجه خواهد شد و از سويي جريمه نقدي 1200 يورويي براي وي در نظر گرفته مي شود. آرتور براي اين که دوباره گواهينامه بگيرد بايد دوباره در کلاس هاي آموزش رانندگي شرکت کند.
هر چند که آرتور در حال حاضر به يوونتوس رفته و به زودي به ايتاليا نقل مکان خواهد کرد اما محروميت وي همچنان برقرار خواهد بود و تا هشت ماه نخواهد توانست که رانندگي کند. بدين ترتيب اين بازيکن بايد در ماه هاي آينده يا از تاکسي يا از راننده شخصي استفاده کند که قطعا اتفاق مناسبي برايش نيست.
آخرين ماه هاي آرتور در بارسلونا به شدت پرحاشيه بود و در نهايت غيبت وي در تمرينات اخير تيم کاتالان با حاشيه ها و جنجال هاي زيادي همراه شد تا با خاطره خوشي از نيوکمپ جدا شود. او حالا بايد خودش را  آماده حضور در تيم جديدش کند و پيراهن بيانکونري ها را در آينده اي نزديک به تن کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد