آخرین خبر/ لیگ نوزدهم شب گذشته با انجام بازی های هفته سی ام به پایان رسید.
به گزارش فوتبالی، در نوزدهمین دوره لیگ برتر برخی بازیکنان فراتر از انتظار ظاهر شدند و برخی دیگر بر خلاف انتظارات درخشش کافی را نداشتند.
سید حسین حسینی دروازه بان استقلال در لیگ نوزدهم نتوانست انتظار هواداران آبی را برآورده کند. داستان حسینی در چند فصل گذشته در استقلال به شکلی پیش رفت که هواداران این تیم خیالشان از حضور یک گلر آینده دار راحت شود. حسینی در سال های گذشته ذخیره سید مهدی رحمتی بود در لیگ هفدهم و هجدهم خود را مدعی حضور ثابت در ترکیب استقلال نشان داد و در چند نوبت توانست رحمتی را نیمکت نشین کند.
ماجرای حسینی و رحمتی در لیگ هجدهم به شکلی پیش رفت که حسینی هنگام نیمکت نشینی خواستار صدور رضایت نامه اش شد برای جدایی از استقلال شد اما مدیران استقلال با این موضوع مخالفت کردند.
در ابتدای لیگ نوزدهم رحمتی از استقلال جدا شد تا حسینی گلر شماره یک استقلال شود اما با شروع لیگ، حسینی درخشش سابق را نداشت و در نهایت در 30 بازی 31 گل دریافت کرد.
حسینی که روزگاری آقای کلین شیت لیگ برتر بود در لیگ نوزدهم فقط 7 کلین شیت را به نام خود ثبت کرد. این عدد را با 17 کلین شیت پیام نیازمند گلر سپاهان  مقایسه کنید که با 17 مرتبه بسته نگه داشن دروازه اش در لیگ نوزدهم رکورددار شد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید