آخرین خبر/ لوئیز سوارز مهاجم اروگوئه ای بعد از شکست مقابل بایرن مونیخ در لیسبون سکوت اختیار کرده بود. این مهاجم در روزهای اخیر به همراه مسی و آلبا به سردنیا رفته است تا بتواند از نظر روحی انگیزه مضاعفی پیدا کند. اما اخبار ضد و نقیضی در مورد این بازیکن مطرح شده است و حالا رسانه های اسپانیایی گزارش داده اند که رونالد کومان سرمربی هلندی جدید کاتالان ها، سوارز را در لیست خروج قرار داده است.
به گزارش فوتبالی، لوئیز سوارز ساعاتی پس از انتشار خبر قرار گرفتنش در لیست خروج بارسلونا پیامی معنادار را در بخش استوری اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" هرگز فراموش نکن که معمار تقدیرت خودت خواهی بود."
پیام سوارز کاملا ابهام امیز به نظر می رسد. برخی معتقدند که اشاره وی به لیونل مسی است که شایعاتی در مورد جدا شدنش از بارسلونا وجود دارد. از سویی برخی هم معتقدند که او در مورد خودش اشاره کرده است که به نوعی می خواسته بگوید که نظر باشگاه و کومان در مورد جدا شدنش را نخواهد پذیرفت و خودش در مورد آینده اش تصمیم می گیرد. سوارز یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و طبیعتا تا خودش نخواهد، بارسلونا نمی تواند او را بفروشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید