آخرين خبر/ لوئيز سوارز مهاجم اروگوئه اي بعد از شکست مقابل بايرن مونيخ در ليسبون سکوت اختيار کرده بود. اين مهاجم در روزهاي اخير به همراه مسي و آلبا به سردنيا رفته است تا بتواند از نظر روحي انگيزه مضاعفي پيدا کند. اما اخبار ضد و نقيضي در مورد اين بازيکن مطرح شده است و حالا رسانه هاي اسپانيايي گزارش داده اند که رونالد کومان سرمربي هلندي جديد کاتالان ها، سوارز را در ليست خروج قرار داده است.
به گزارش فوتبالي، لوئيز سوارز ساعاتي پس از انتشار خبر قرار گرفتنش در ليست خروج بارسلونا پيامي معنادار را در بخش استوري اينستاگرامش منتشر کرد و نوشت:" هرگز فراموش نکن که معمار تقديرت خودت خواهي بود."
پيام سوارز کاملا ابهام اميز به نظر مي رسد. برخي معتقدند که اشاره وي به ليونل مسي است که شايعاتي در مورد جدا شدنش از بارسلونا وجود دارد. از سويي برخي هم معتقدند که او در مورد خودش اشاره کرده است که به نوعي مي خواسته بگويد که نظر باشگاه و کومان در مورد جدا شدنش را نخواهد پذيرفت و خودش در مورد آينده اش تصميم مي گيرد. سوارز يک سال ديگر با بارسلونا قرارداد دارد و طبيعتا تا خودش نخواهد، بارسلونا نمي تواند او را بفروشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد