آخرين خبر/ رونالدو نازاريو حضور در مراسمي براي بانک سانتاندر را لغو کرد چرا که يکي از اعضاي خانواده او به کرونا مبتلا شده است. رونالدو با اين فرد در تماس بوده است و به خاطر اين که خطر ابتلاي خودش به کرونا وجود دارد، در حال حاضر به قرنطينه رفته است.
به گزارش فوتبالي، در اين مراسم قرار بود که يک قرعه کشي براي بانک سانتاندر صورت بگيرد تا فرد برنده بتواند فينال ليگ قهرمانان اروپا ميان پاريسن ژرمن و بايرن مونيخ را در کنار رونالدو و يکي از نزديکانش در ايبيزا تماشا کند اما خطر ابتلاي اسطوره فوتبال برزيل به کرونا باعث شد تا اين مراسم لغو شود.
بازيکن سابق فوتبال برزيل در صفحه اينستاگرامش اعلام کرد که اين مراسم لغو شده است چرا که اخيرا متوجه شده که يکي از نزديکانش که با او در تماس بوده به کرونا مبتلا شده است. رونالدو پس از اين که از اين اتفاق متوجه شد، تست کرونا داد که نتيجه آن منفي بود اما با نظر مقامات بهداشتي فعلا در قرنطينه خواهد ماند تا نتيجه تست کروناي بعدي اش هم منفي اعلام شود. 
رونالدو نازاريو سال گذشته با خريد باشگاه وايادوليد بخش جديدي از فعاليت هاي فوتبالي خود را به عنوان مالک يک تيم فوتبال آغاز کرد که بقا در لاليگا اتفاق مهمي براي تيمش بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد