آخرين خبر/ به تدريج نقشه هاي رونالد کومان براي پروژه جديد خود که از روز دوشنبه دهم مرداد آغاز مي شود، مشخص مي شود.
به گزارش فوتبالي، جوزپ ماريا بارتومئو مدير بارسلونا اخيرا افشا کرد که فقط هشت بازيکن غيرقابل فروش هستند يعني مسي، دي يونگ، گريزمان، ترشتگن، دمبله، لنگله، سمدو و آنسو فاتي تا به صورت غيرمستقيم اعلام کند که اگر پيشنهاد خوبي براي ساير بازيکنان وجود داشته باشد، احتمال جدا شدنشان وجود دارد.
راديو کادناسر احالا در گزارشي اعلام کرده است که رونالد کومان مدير بارسلونا ليست سياه خود را در اختيار مديران بارسا قرار داده که البته جرارد پيکه در اين ليست حضور ندارد. مربي هلندي کاملا به پيکه اعتماد دارد و اين بازيکن را يکي از بدنه هاي تيمش در فصل آينده مي داند.پيکه بعد از بازي مقابل بايرن مونيخ گفت که شخصا مشکلي براي جدايي از تيم کاتالان ندارد اما به نظر مي رسد که کومان رويش حساب مي کند.
البته شرايط براي ديگر بازيکنان باتجربه بارسلونا به خوبي پيکه نيست. در حقيقت کومان روي نام بازيکنان سرشناسي نظير لوئيز سوارز، سرجيو بوسکتس و جوردي آلبا قلم سياه کشيده  است. اين مربي در روزهاي آينده با هر سه بازيکن صحبت خواهد کرد و به آنها خواهد گفت که براي فصل بعد رويشان حساب نمي کند و بايد جدا شود.  البته اين سه بازيکن علاقه اي به جدايي ندارند چرا که با بارسا قرارداد دارند. به طور مثال آلبا تا سال 2024 قرارداد دارد و يک سال پيش قراردادش تمديد شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد