آخرین خبر/ گری لینه‌کر معتقد است که صحبت درباره جدایی مسی از بارسلونا ناراحت کننده است اما حضورش در منچسترسیتی می‌تواند لیگ برتر را بسیار هیجان انگیز کند. 
به گزارش فوتبالی، تنها چند باشگاه در جریان توانایی مالی پرداخت هزینه خرید لیونل مسی را در صورت تصمیم این بازیکن به ترک بارسلونا دارند. با این حال حضور شیخ منصور در ورزشگاه اتحاد باعث شده که سیتی یکی از این باشگاه‌ها باشد. آبی پوشان همچنین از نعمت حضور پپ گواردیولا در تیمشان بهره می‌برند چرا که او پیش از این در بارسا با مسی کار کرده است.
لینه‌کر که پیش از این در فاصله سال‌های 1986 تا 1989 با پیراهن بارسلونا به میدان رفته در این باره به تاک اسپرت گفت:
" این ناراحت کننده است چون شما نسلی از بازیکنان را در اختیار دارید که بسیار بزرگ بوده و قهرمانی‌های بسیاری به دست آورده‌اند اما شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که همه ناراضی هستند و این خصوصا در فوتبال بی‌رحمانه است. کومان کار سختی در پیش دارد و این دوره گذار بسیار بزرگی است. تماشای ادامه حضور یا جدایی مسی جالب است و همزمان برای بارسلونا بسیار ناراحت کننده است چرا که تماشای اتمام فوتبال او در تیمی جز این باشگاه سختت خواهد بود. تصور کنید که او به لیگ برتر و تیمی چون منچسترسیتی بیاید چون به خاطر گواردیولا محتمل است. با توجه به تمام سرمایه گذاری‌های سیتی و تلاشی که باشگاه برای تبدیل به برندی جهانی کرده چه کسی بهتر از مسی که می‌تواند میلیون‌ها هوادار را با خود بیاورد؟ منچسترسیتی خیلی زود هوادارانی در سراسر دنیا خواهد داشت. برای باشگاه‌هایی چون سیتی این کار دهه‌ها طول می‌کشد اما جادویی‌ترین فوتبالیست دنیا چنین توانایی دارد. "


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید