آخرین خبر/ یورگن کلینزمن معتقد است که گرت بیل نباید بیشتر از این به حضورش در رئال مادرید ادامه دهد و این بازیکن باید هرچه سریعتر به تاتنهام بازگردد.
به گزارش فوتبالی، بازیکن تیم ملی ولز شرایط خوبی را در سانتیاگو برنابئو پشت سر نمی‌گذارد. زین الدین زیدان تصمیمی به استفاده از این بازیکن 31 ساله ندارد و او حتی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و در دیدار برگشت برابر منچسترسیتی نیز در فهرست نفرات دعوت شده برای بازی حضور نداشت. نمایندگان این بازیکن که زمانی گرانقمیت‌ترین بازیکن دنیا بود بارها تاکید کرده‌اند که او تصمیم دارد تا سال 2022 در پایتخت اسپانیا حضور داشته باشد. با این حال صحبت‌هایی درباره احتمال حضور مجدد او در لیگ برتر انگلیس نیز شده است.
کلینزمن که پیش از این سابقه حضور در تاتنهام را داشته در این باره به تاک اسپرت گفت:
" زمان برای یک بازیکن خیلی زود می‌گذرد و نمی‌توان آن را هدر داد. نیمکت نشینی برای یک بازیکن بدترین تنبیه است. مهمترین چیز برای هر بازیکن این است که در زمین باشد و بازی کند. وقتی این اتفاق رخ ندهد دیر یا زود باید به نتیجه‌ای رسید و حرکتی کرد. یک روز در دهه 30 سالگی می‌رسد که باید فوتبال را ترک کنی و نگاهی به دوران حرفه‌ای خود می‌کنی و تعداد گل‌ها و بازی‌ها را بررسی می‌کنی. پول دیگر اهمیتی ندارد. پول نباید روی تصمیم بیل تاثیر بگذارد. او باید شرایط شخصی را در نظر بگیر. به عنوان یک هوادار تاتنهام دوست دارم او به این تیم برگردد. "


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید