ميزان/ دروازه‌بان اول آبي‌‌پوشان در اين فصل باز هم يک گل عجيب دريافت کرد تا ثابت شود روي شوت‌هاي از راه دور ضعف دارد.استقلال در هفته آخر ليگ نوزدهم موفق شد با يک نتيجه پُرگل، شاهين شهرداري بوشهر را شکست دهد ولي بار ديگر نکته‌اي منفي در کارنامه اين تيم ديده شد؛ سيدحسين حسيني گلر اول آبي‌‌پوشان در اين فصل، باز هم يک گل عجيب و از راه دور دريافت کرد تا ثابت شود روي شوت‌هاي از راه دور ضعف دارد.
حسيني که سابقه گل خوردن از راه دور مقابل محمد ميري بازيکن نساجي را داشت و اين اتفاق چند باري در طول فصل برايش پيش آمده بود، اين بار تسليم شوت ميلاد صارمي بازيکن شاهين شد.  اگر استقلال در نيمه دوم اين ديدار با مشکل مواجه مي‌شد و نمي‌توانست به بازي بازگردد، شايد حسيني مقصر اصلي از دست دادن نايب قهرماني و سهميه آسيا شناخته مي‌شد.
به گفته بسياري از کارشناسان فوتبال، علت اُفت حسيني در اين فصل، نبود رقيب جدي روي نيمکت استقلال بود که خيال اين دروازه‌بان را بابت فيکس بودن در تيم راحت کرد. قطعاً حالا، هم مجيدي و هم هواداران استقلال مي‌دانند که اين تيم براي فصل بعد بايد به دنبال يک دروازه‌بان خوب باشد تا رقيب جدي حسيني براي حراست از قفس توري استقلال لقب بگيرد.
از سوي ديگر، شايعات زيادي در خصوص مذاکره استقلالي‌ها با يک گلر سرشناس ديگر به گوش مي‌‎رسد و البته نام محسن فروزان دروازه‌بان اسبق استقلال هم بيش از ديگران مطرح مي‌شود، اما بايد ديد استقلال در فصل نقل و انتقالات با کدام دروازه‌بان به توافق مي‌رسد و چه راهکاري براي رفع نقطه ضعف در اين پست وجود دارد. 

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد