میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازی‌های اخیر ثابت کرده شانس برد استقلال در دربی جام حذفی از پرسپولیس بیشتر است.
پیروز قربانی  ضمن اشاره به پیروزی استقلال مقابل شاهین در بوشهر اظهار داشت: در این دیدار شاهد عملکرد خوب تیم بودیم که با برتری چهار بر یک به اتمام رسید. استقلال البته هنوز ضعف‌هایی دارد، اما وقتی بتواند در بازی‌هایش تعداد گل‌های بیشتری به ثمر برساند، عملکردی موفقیت‌آمیز خواهد داشت.
وی افزود: نه تنها بازی با شاهین بلکه استقلال در چند هفته اخیر بسیار خوب ظاهر شده و توانسته در لیگ و همچنین جام حذفی به خوبی پیشروی کند. شاید اگر برخی اتفاقات پیش نمی‌آمد، نتایج استقلال nر این فصل درخشان‌تر هم می‌شد، ولی با توجه به وضعیت تیم و باشگاه در فصل جاری، همین نتایج هم جای تعریف دارد به خصوص که آنها در مرحله قبلی جام حذفی، تیم مدعی سپاهان را حذف کردند و در تمام پست‌ها عملکردشان عالی بود. این موضوع نشان دهنده کیفیت فنی بالای استقلال است.
از قربانی در مورد دربی جام حذفی که قرار است چهارشنبه برگزار شود هم پرسیدیم که این طور پاسخ داد: این فکر می‌کنم بازی به خاطر حساسیتی که برای هر دو تیم وجود دارد، جذاب شود. استقلال و پرسپولیس باید احتیاط را سرلوحه کار خود قرار بدهند. به هر حال باید قبول کنیم که بازی سختی پیش‌روی استقلال است، اما اگر این تیم در شرایط روحی و روانی خوبی قرار بگیرد و بازیکنان، همه اتفاقات گذشته را فراموش کنند و با تمام تمرکز خود مقابل پرسپولیس به میدان بروند، نتیجه خوبی به دست می‌آورند.
مدافع پیشین استقلال تاکید کرد: معمولا در دربی‌ها، این موضوع مهم نیست که کدام تیم قوی‌تر یا ضعیف‌تر است. حتی قهرمانی یا پیروزی در دیدار‌های قبلی هم چندان اهمیتی ندارد؛ هر تیمی که بتواند از فرصت‌هایش در طول بازی نهایت استفاده را ببرد و کمترین اشتباه را داشته باشد، برنده دربی می‌شود. با توجه به اتفاقاتی که شاهدش بودیم، من شخصا فکر می‌کنم بازی‌های اخیر ثابت کرده شانس برد استقلال در دربی جام حذفی از پرسپولیس بیشتر است. امیدوارم استقلال با ارائه یک بازی خوب و تاکتیکی، پرسپولیس را شکست بدهد و به فینال جام حذفی صعود کند تا برای کسب یک جام دیگر و هدیه دادن آن به هواداران آماده شود.
قربانی در نهایت با اشاره به حواشی رقم خورده طی هفته‌های اخیر پیرامون تیم و باشگاه گفت: همه ما این موارد را می‌دانیم، اما این موضوع بستگی به فرهاد مجیدی سرمربی تیم ربط دارد که حاشیه‌های استقلال را چطور جمع کند. فرهاد صلاح دانسته که عذر دو بازیکن تیمش را به خاطر بی‌انضباطی بخواهد و امیدوارم این تصمیم در نهایت به نفع تیم باشد و نبود محمد دانشگر و فرشید باقری هیچ آسیبی به تیم وارد نکند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید