تسنيم/ سرپرست باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه کادرفني اين تيم نگران حضور قدرتمند در فصل بعد است، خواستار تعويق مسابقات جام حذفي شد.
مهدي رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگو با رسانه رسمي باشگاه، با اشاره به زمان اعلام شده براي مسابقات باقيمانده جام حذفي اظهار کرد: شيوع ويروس کرونا و تعطيلي سه و نيم ماهه ليگ برتر باعث شد تقويم فوتبالي امسال و همينطور برنامه‌هاي باشگاه براي فصل جاري و فصل آينده به هم بخورد.
سرپرست پرسپوليس گفت: البته اين مشکلي است که گريبان ساير باشگاه‌ها را هم گرفته است و مخصوصا تيم‌هايي که مثل ما در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند کار به مراتب سخت‌تري براي برنامه‌ريزي و حضور قدرتمند در آسيا و فصل بعد دارند.
او ادامه داد: من با کادر فني در اين رابطه جلسات متعددي داشتم و آنها نگران اين وضعيت براي آماده‌سازي تيم در فصل آينده و رقابت‌هاي آسيايي بودند. متاسفانه بعضي‌ها دوست دارند بدون دليل عليه باشگاه حاشيه‌سازي کنند اما من نمي‌توانم نظر شخصي‌ام را بدهم و صحبت ديروز من هم دلايل فني داشته که به درخواست کادر فني انجام شد. در واقع بعد از جلسه با کادر فني از دلايل آنها براي تعويق جام حذفي قانع شديم و آن صحبت انجام شد.
رسول‌پناه با اشاره به فرصت کم براي بستن تيم و آماده‌سازي جهت حضور در ليگ قهرمانان گفت: در جلسه با کادر فني مطرح شد که واقعا کار سختي براي حضور قدرتمند در آسيا داريم. از يک طرف مسابقات فرسايشي شده و بازيکنان خسته‌اند، از سمت ديگر ما بايد از ششم وارد فصل نقل و انتقالات شويم، از طرف ديگر تيم بايد سه هفته ديگر براي ادامه ليگ قهرمانان به قطر برود. پس چه زماني براي جذب بازيکن جديد، هماهنگي آنها با هم، انجام بازي تدارکاتي و آماده شدن تيم مي‌ماند؟
سرپرست باشگاه پرسپوليس ادامه داد: باشگاه‌هاي ديگر هم نامه زده‌اند که مسابقات جام حذفي به تعويق بيفتد. هر باشگاهي بر اساس سياست و تفکرات خود تصميم‌گيري مي‌کند و باشگاه بزرگ پرسپوليس در حال حاضر اولويتش حفظ شاکله اصلي تيم، جذب بازيکنان مدنظر کادر فني، حضور قوي در آسيا و در نهايت قهرماني پنجم در فصل بعد براي هواداران است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد