ورزش 3/ سمير هندانوويچ ، دروازه بان و کاپيتان اينتر تيمش را مقابل سويا بدشانس توصيف کرد.
اينتر در شبي که موقعيت هاي خوبي را برابر دروازه سويا از دست داد، در نهايت با نتيجه 2-3 مغلوب اين تيم شد تا شانس موفقيت در اروپا بعد از سالها را از دست بدهد. سمير هندانوويچ  از رقم خوردن اين نتيجه ابراز نااميدي کرده و مدعي شد اينتر در صجنه گل به خودي روملو لوکاکو بدشانس بوده است.
سمير هندانوويچ گفت: "به شدت نااميد هستيم، اما ما بايد پيش برويم. همانطور که ديروز گفتم  اين  نقطه شروع است و ما اميدواريم بارها قادر به حضور در چنين ديدارهايي بزرگ و مهمي باشيم. اشاره کردن به موارد ارتکاب به اشتباهات فراوان آسان است، اما روملو لوکاکو فرصت مهمي داشت که مي توانست سرنوشت بازي را رقم بزند. ما دو تيم بسيار باز و هجومي بازي کرديم.  
بايد در نيمه دوم توپ را بهتر نگه مي داشتيم، زيرا فکر مي کنم سويا خسته تر بود و ما انرژي بيشتري داشتيم. در صجنه گل سوم بدشانس بوديم، زيرا توپ داشت بيرون مي رفت و به پاي لوکاکو برخورد کرد. در اين صحنه بدشانس بوديم و در نهايت همين گل تکليف بازي را روشن کرد. ما مي توانيم براي آينده بر اساس همين تيم پايه هاي محکمي را بنا کنيم. سويا يک بار ديگر نشان داد به دشواري مغلوب مي شود و ما مي توانيم از اين تجربه بياموزيم. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد