آخرين خبر/ آندره آ پيرلو سرمربي جديد يوونتوس به گفته مطبوعات شيلي شخصا با آرتورو ويدال تماس گرفته است تا اين بازيکن را به حضور در تيم توريني راضي کند.
به گزارش فوتبالي، بازيکن شيليايي البته تماسي به صورت ويديويي با رونالد کومان سرمربي هلندي جديد بارسلونا هم داشته است. سايت شيليايي "لاکوارتا" گزارش داده است که پيرلو سرمربي يوونتوس شخصا با ويدال تماس گرفته تا برنامه هاي آينده وي را بپرسد. مربي ايتاليايي از دوران بازي خود به خوبي ويدال را مي شناسد و رابطه خوبي با اين بازيکن شيليايي دارد. اين منبع همچنين ادعا کرده است که بوفون کاپيتان يوونتوس نيز با ويدال تماس گرفته تا اين هافبک را به يووه ببرد.
البته ويدال جواب قطعي نداده است. اين بازيکن شيليايي مي خواهد به تيمي برود که شانس بيشتري براي قهرماني اروپا داشته باشد و منتظر است تا ببيند که کدام تيم نقشه هاي بهتري دارد. از سويي اخيرا شايعاتي در مورد تمايل پي اس جي به خريد وي هم مطرح شده است، تيم فرانسوي يکشنبه مي تواند براي اولين بار در تاريخ خود به قهرماني اروپا برسد. مطبوعات انگليس نيز از تمايل منچستريونايتد به جذب اين بازيکن خبر داده اند که حضور در ليگ انگليس هم مي تواند چالش متفاوتي براي او باشد.
ويدال يک سال ديگر با بارسلونا قرارداد دارد اما مشخص نيست که آيا در برنامه هاي رونالد کومان سرمربي هلندي جديد بارسلونا جايي دارد يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد