طرفداری/ نیمار به تمجید از یورگن کلوپ و عملکرد لیورپول طی دو فصل اخیر می پردازد.
نیمار، فوق ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن معتقد است که فصل آینده، لیورپول مجددا برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به رقابت خواهد پرداخت.
 به نقل از دیلی استار، نیمار اذعان می کند که یورگن کلوپ در لیورپول تیم بسیار قدرتمندی را تشکیل داده است و فصل آینده نیز به رقابت برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا خواهند پرداخت.
او در این رابطه می گوید:

 طی دو فصل گذشته، لیورپول در برخی از بازی ها بهترین فوتبال را در اروپا به نمایش می گذاشت. فصل گذشته آن ها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شدند و در فصل جاری، کاملا مقتدرانه موفق به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس شدند. سرمربی آن ها تیم قدرتمندی را ساخته است و اطمینان دارم که در فصل آینده، مجددا برای کسب عنوان قهرمانی در اروپا رقابت خواهند کرد.
در ادامه نیمار راجع به تقابل با بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان اروپا می گوید:
 در مرحله نیمه نهایی عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما هیچکس برنده مرحله نیمه نهایی را به یاد نمی آورد. مرحله نیمه نهایی دیگر تمام شده است. بایرن مونیخ قصد دارد تا در یک آزمون بزرگ خودش را اثبات کند و ما نیز آماده هستیم. آن ها بازیکنان خوبی دارند اما ما نیز در سطح بالایی قرار داریم و فکر می کنم که از زمان حضورم در پاریس، بهترین فوتبال خودم را بازی می کنم. اینجا (فینال) همان جایی است که ما خواهان حضور در آن هستیم. مالکان باشگاه ما پروژه بزرگی دارند. ما هیچوقت به قهرمانی در این رقابت ها نزدیک تر از الان نبوده ایم اما باید تمرکز خود را حفظ کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید