ورزش 3/ استيون ژانگ، رئيس اينتر مدعي شد در مورد آينده اين باشگاه خوش بين است.
 اخباري در مورد عدم تمايل آنتونيو کونته به ماندن در اينتر و احتمال قطع همکاري او تنها يک سال بعد از احراز اين سمت به گوش مي رسد. استيون ژانگ بعد از شکست در فينال ليگ اروپا مقابل سويا در اين رابطه ابهام آميز صحبت کرده و مدعي شد در رابطه با آينده برنامه ريزي خواهد کرد.
استيون ژانگ گفت: اول از همه  بايد از همه افراد زحمتکشي در جهان که توانسته اند شرايط براي ادامه ورزش و  زندگي را فراهم کنند تشکر کنم. من مي خواهم اين مسابقه را به آنها و تلاش هاي اين افراد تقديم کنم.
به طور کلي فصل براي اينتر مثبت پيش رفت و باشگاه در مسير رشد قرار دارد و همين روند اينتر را به فينال ليگ اروپا و يافتن فرصت براي کسب عنوان  قهرماني رساند. من در مورد آينده خوش بين هستم و همه در باشگاه براي ادامه مسير تلاش مي کنند. ما هميشه مي خواهيم پيشرفت کنيم و فصل بعد دوباره براي رسيدن به موفقيت تلاش خواهيم کرد. هميشه مي خواهيمبهترين عملکرد را داشته باشيم. عملکرد آنتونيو کونته؟ همه ارکان باشگاه خوب تلاش کردند، حالا بايد استراحت کرده و در مورد آينده برنامه ريزي کنيم. پيروزي يا شکست بخشي از فوتبال است و ما در مورد آينده خوش بين هستيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد