خبر ورزشي/ اسکوچيچ بازي‌هاي مهدي قايدي در ترکيب استقلال را پسنديده و قصد دارد براي بازي با ازبکستان که ۱۷ شهريور در تاشکند برگزار مي‌شود او را محک بزند.
مهدي قايدي که بازي در ترکيب تيم ملي جوانان در جام جهاني جوانان (۲۰۱۷- کره‌جنوبي) را تجربه کرده است در صورت دعوت به اردوي تيم ملي براي بازي با ازبکستان اولين حضور را در اردوي تيم ملي تجربه خواهد کرد. مارک ويلموتس بعد از کارلوس کي‌روش از اللهيار صيادمنش بازيکن سابق تيم ملي نوجوانان براي حضور در اردو دعوت کرد. اين بازيکن در بازي دوستانه با سوريه براي تيم ملي گلزني کرد. البته حضور مهدي قايدي در اردوي تيم ملي اميد موجب شد تا مارک ويلموتس قيد دعوت از اين بازيکن را بزند. سرمربي تيم ملي در يکي، دو ماه اخير بازي‌هاي متعددي از ليگ برتر را ديده نام چند بازيکن جديد را در ليست خود يادداشت کرده است. بازيکناني که پيش‌تر به اردوي تيم ملي دعوت نمي‌شدند و يا اگر دعوت مي‌شدند بسيار کم اين اتفاق صورت مي‌گرفت. يکي از اين بازيکنان همان‌طور که اشاره شد مهدي قايدي است. شجاع خليل زاده و عليرضا حقيقي ديگر بازيکناني هستند که احتمال دعوت دوباره از آن‌ها وجود دارد. شجاع خليل زاده به اين خاطر از سوي کارلوس کي‌روش به اردوي تيم ملي دعوت نمي‌شد که بعد از خط خوردن به همراه محمد‌رضا خلعتبري عليه کارلوس کي‌روش مصاحبه کرد و عليرضا حقيقي هم نيمکت‌نشيني طولاني اش در روبين‌کازان موجب شد از تيم ملي خط بخورد.
اسکوچيچ که چند بازي استقلال را از نزديک ديده بر اين عقيده است مهدي قايدي با توجه به اينکه ريزنقش است در برخي از بازي‌ها مي‌تواند با گرفتن خطا يا پنالتي از تيم حريف گره کور بازي را باز کند. او اين کار را در بازي‌هاي اخير استقلال به خوبي انجام داد. از همه مهمتر مهدي قايدي خوب پاس گل مي‌دهد و اين فصل با خلق ۸ موقعيت گل يکي از بهترين‌ها در اين زمينه بوده است. مهدي قايدي شايد در بازي با ازبک اين شانس را پيدا کند که براي اولين بار در ترکيب تيم ملي بازي کند. نمايش او در اين بازي در تداوم حضورش در اردوي تيم ملي تأثير‌گذار خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد