ايسنا/ سرمربي اينتر پس از ناکامي در فتح ليگ اروپا به شکلي مصاحبه کرد که انگار فصل آينده هدايت نراتزوري را بر عهده نخواهد داشت.
به نقل از آس، اينتر جمعه شب در فينال ليگ اروپا با نتيجه ۳ بر ۲ مغلوب سويا شد تا در کسب جام ناکام بماند. آنتونيو کونته پس از بازي به شکلي مصاحبه کرد که انگار اينتر را ترک خواهد کرد.  سرمربي ايتاليايي گفت: دو سه روز استراحت خواهيم کرد و سپس براي اينتر بهترين تصميم را خواهيم گرفت با من يا بدون من. فصل خيلي سختي بود و ايده‌هاي متفاوتي وجود دارد. براي من در هر صورت تجربه خيلي زيبايي بود و هميشه به خاطر انتخابم قدردان‌شان خواهم بود. 
سرمربي اينتر افزود: عقيده من را نخواهيد دانست و اکنون نمي‌توانم چيزي بگويم. زماني که چيز مهمي را مي‌سازيد دوست داشتنش عادلانه است. با اين حال هماهنگي هم اساسي است. من خانواده دارم و بايد بدانم که اولويت فوتبال است يا خودم. 
کونته در ادامه اظهار کرد: در همه چيز محدوديت وجود دارد. قبلا گفته‌ام اگر تصور مي‌کنند که من تسليم مي‌شوم اشتباه مي‌کنند. اتفاقي افتاده است و پنهان کردنش فايده‌اي ندارد. 
سرمربي اينتر درباره فينال گفت: متاسف هستم چون خيلي دوست داشتم به اين پسران با اعتماد به نفس يک جام مهم بدهم اما ناراحت هستم که نتوانستم اين کار را انجام دهم. براي هواداران متاسف هستم و باشگاه. مي‌خواستم اين هديه را به آن‌ها بدهم و تنها تيم را به فينال نرسانم. 
سرمربي ايتاليايي در پايان درباره رابطه‌اش با ژانگ، رييس باشگاه اظهار کرد: در خيلي از روزنامه‌ها خواندم و خسته شدم از اين که مي‌ديدم درباره رابطه بد من و رييس باشگاه صحبت مي‌کنند. يک نفر دوست دارد چنين اخباري را از خود منتشر کند تا در تيم مشکل ايجاد شود اما رابطه همه با هم خوب بود. اين يک سال هميشه در ياد من مي‌ماند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد