فارس/ يک رسانه انگليسي به تمجيد از رفتار هافبک ايراني برايتون پرداخت و از باشگاه انگليسي خواهان تعيين تکليف اين بازيکن شد.
به نقل از سايت «90 MIN» انگليس،  عليرضا جهانبخش از زمان انتقالش از آلکمار به برايتون دچار افت شد. بايد منصفانه بگوييم عليرضا در 2 فصلي که براي برايتون بازي کرده نتوانسته عملکرد قانع کننده اي داشته باشد.
او در اين مدت 2 ساله 36 بازي انجام داده و تنها 2 گل به ثمر رساند و هيچ پاس گلي نداد. اين آمار براي بازيکني که 17 ميليون پوند براي يک باشگاه هزينه برداشته ضعيف است.
جهانبخش در سال 2018 از آلکمار به برايتون آمد. او با زدن 21 گل در فصل 2017-2018 موفق شد آقاي گلي ليگ هلند را کسب کند و با بهترين آمار راهي برايتون شد. در آن زمان لستر سيتي هم مشتري جهانبخش بود تا جانشين رياض محرزي کند که به سيتي رفته بود.
هافبک ايراني در طول 2 فصل رفتار بسيار خوبي داشته و به نظر مي رسد در بسياري از بازي هاي پاتر بي انصافي کرد که او را روي نيمکت نشاند. اکنون زمان آن رسيده تا برايتون به جهانبخش اجازه بدهد تا به تيم ديگري برود. اگرچه برايتون از اين انتقال ضرر مالي مي بيند ولي به نفعش است تا عليرضا برود. اگر پاتر معتقد است که جهانبخش توانايي لازم براي بازي در ترکيب اصلي برايتون را ندارد پس بايد به او اجازه بدهد تا به تيم ديگري برود چون او يک بازيکن حرفه اي و در طول دو سال گذشته رفتار مناسبي داشته است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد