ايسنا/ مهاجم بارسلونا به شدت از تصميم مديريت در رابطه با قراردادن نامش در فهرست سياه باشگاه ناراحت است و معتقد است بايد ابتدا به خودش اعلام مي‌کردند.
به نقل از آس، بالاخره لوييس سوارس سکوت خود را شکست شکست و در يک مصاحبه از مديريت بارسلونا به خاطر اين که نامش را در فهرست فروش قرار دارند به شدت انتقاد کرد چون هنوز يک سال از قراردادش باقي مانده و هنوز کسي چيزي را به او اطلاع نداده است. مهاجم بارسا گفت: از اسامي صحبت مي‌شود که رييس باشگاه منتشر کرده است و مي‌خواهند تغييراتي در تيم ايجاد کنند اما کسي به من نگفته است مي‌خواهند قراردادم را فسخ کنند. اگر باشگاه به اين کار تمايل دارد درست است که با من به صورت مستقيم صحبت کند. من هم مي‌خواهم بهترين‌ها براي باشگاه اتفاق بيفتد و عقيده کنوني‌ام ماندن در اين تيم است. با اين حال اگر باشگاه مي‌خواهد قراردادم را فسخ کند من با کساني که چنين تصميمي را گرفته‌اند صحبت نکرده‌ام. رونالد کومان؟ هنوز با او حرف نزده‌ام. 
بارسلونا ۹ روز پيش در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با شکست ۸ بر ۲ مقابل بايرن مونيخ تحقير شد. مهاجم اروگوئه‌اي درباره اين ديدار اظهار کرد: زماني که چنين شکستي رقم مي‌خورد همه مسوول هستيم. نمي‌توان يک بازيکن را مقصر دانست. گاهي اوقات مي‌خواهند مسائل را شخصي کنند اما مطمئن هستم کسي نسبت به تعهدم شکي ندارد. در آن شب همه چيز بد از آب درآمد. 
سوارس در مورد آينده خود گفت: هر موقع که من را فرا بخوانند حاضر هستم. از شروع با حمايت مردم روبه‌رو شدم و اين موضوع به من قدرت داد. نقش يک جايگزين  را مي‌توانم ايفا کنم. رقابت هميشه خوب است و اگر سرمربي تصميم بگيرد بازي را از روي نيمکت شروع کنم مشکلي با آن ندارم. تنها مي‌خواهم با نقشي که به من مي‌دهند به تيم کمک کنم. هنوز مي‌توانم براي بارسا مفيد باشم. 
مهاجم بارسلونا در پايان اظهار کرد: به ياد مي‌آورم زماني که آژاکس توانست رئال مادريد را حذف کند گفتند که توني کروس ديگر تمام شده است، بايد لوکا مودريچ را بازنشسته کنند و مي‌گفتند سرخيو راموس يک فاجعه بود اما ناگهان شرايط عوض شد و ديگر هيچ بازيکني بي‌ارزش نبود. سال بعد آن‌ها بهتر شدند و دوباره به پديده تبديل شدند. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد