ورزش 3/ يک خبرنگار و منتقد ورزشي عربستان در صفحه توئيتري اش اعلام کرد که هافبک پرسپوليس در آستانه پيوستن به ليگ عربستان قراردارد.
بشاررسن هافبک عراقي پرسپوليس يکي از بازيکناني است که از مدت ها قبل پيشنهاداتي از سوي تيم هاي کشورهاي حوزه خليج فارس دريافت کرده است. او يکي از مهره هاي کليدي و موردتوجه يحيي گل محمدي است که باشگاه پرسپوليس سعي دارد با وجود مبلغ بالاي قرارداد او را براي يک فصل ديگر حفظ کند.
امروز نواف الاسيوي خبرنگار معروف عربستاني عکسي قديمي از بشاررسن و عمرخريبين بازيکن تيم ملي سوريه منتشر کرد که در تيم نيروي هوايي عراق همتيمي بوده اند. بشار از نيروي هوايي به پرسپوليس آمد و عمرخريبين به الهلال پيوست و اين دو در سال هاي گذشته چند بازي حساس هم مقابل هم برگزار کردند.
اما علي نوري ديگر خبرنگار عربستاني نيز در زير اين توئيت نوشته است:" بشاررسن در آستانه انتقال به يکي از تيم هاي ليگ سعودي قرار دارد."
اين در حالي است که مهدي رسول پناه مديرعامل پرسپوليس در آخرين گفت و گويش اعلام کرد که قرارداد بشار رسن را بزودي با اين باشگاه تمديد خواهد کرد. البته که مبلغ نسبتا بالاي قرارداد بشار و مشکلات موجود ارزي فعلا مهمترين مانع برسر راه پرسپوليسي ها براي حفظ اين بازيکن ارزشمند عراقي بوده است.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد