مهر/ مسئول برگزاري مسابقات جام حذفي نسبت به احتمال لغو دربي پايتخت در نيمه نهايي اين مسابقات واکنش نشان داد.
اميرحسين روشنک در خصوص درخواست سرمربيان استقلال تهران و پرسپوليس مبني بر تعويق زمان برگزاري دربي پايتخت در نيمه نهايي جام حذفي فوتبال کشور گفت: باشگاه استقلال تهران نامه اي رسمي ارسال کرد که جلسه اي را بابت آن در سازمان ليگ داشتيم. با اين حال باشگاه پرسپوليس بطور شفاهي چنين درخواستي را مطرح کرد.
مسئول برگزاري مسابقات جام حذفي تاکيد کرد: قطعا با تعويق زمان برگزاري دربي در زمان ديگر مخالف هستيم و اين موضوع را به مسئولان هر دو باشگاه نيز اعلام کرديم.
وي درباره دلايل عدم موافقت با تعويق زمان برگزاري بازي بين تيم هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس در نيمه نهايي جام حذفي تاکيد کرد: به هر حال برنامه ريزي هايي را انجام داديم که امکان تغيير در آن با توجه به تقويمي که تيم ها در ليگ قهرمانان آسيا و همچنين شروع فصل آينده ليگ برتر دارند امکان پذير نيست.
روشنک تصريح کرد: اگر نتوانيم الان بازي هاي نيمه نهايي و فينال را برگزار کنيم ديگر فرصتي نخواهيم داشت تا جام حذفي را برگزار کنيم. نمي توانيم به تيم هاي تراکتور و نفت مسجدسليمان بگوييم که خودشان را در تعطيلات، آماده نگه دارند تا استقلال و پرسپوليس از ليگ قهرمانان بازگردند و بازي را در دوران بدنسازي آنها برگزار کنيم.
مسئول مسابقات جام حذفي درباره برنامه ريزي زمان برگزاري فينال در تاريخ ۱۳ شهريورماه يادآور شد: آقاي اسکوچيچ در ابتدا مخالف بود اما لغو فيفادي باعث شد تا فينال را در تاريخ اعلامي برنامه ريزي کنيم تا برگزار شود.
روشنک راجع به محل برگزاري ديدار فينال اعلام کرد: قرار است ظرف دو روز آينده به شيراز برويم تا از چمن استاديوم پارس بازديد کنيم. گزينه اول، اين ورزشگاه است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد