ورزش 3/ شهر خودرو در هفته پایانی در خانه میزبان نساجی قائمشهر بود که نتیجه این بازی تقریبا برای هیچکدام از دو تیم تاثیری در جایگاه شان در جدول نداشت.
شهر خودرو که تا هفته های قبل شانس آسیایی شدن را داشت در این بازی به دنبال یک نتیجه قابل قبول بود تا لیگ را با خوشی به پایان برساند و در مقابل نساجی هم می خواست با محمود فکری روند خوبش را همچنان ادامه دهد. با این حال این مسابقه با این اوصاف برای یک نفر اهمیت خاصی داشت که این شخص محمد قاضی بود. مهاجم کهنه کار فوتبال کشورمان که لیگ نوزدهم را نساجی شروع کرد اما شرایط عجیب رخ داده برای این بازیکن و عدم صدور کارت بازی اش به خاطر بدهی نساجی باعث شد تا تقریبا نیم فصل نخست را از دست بدهد. قاضی در نیمه دوم لیگ نوزدهم به مشهد و شهر خودرو پیوست تا بتواند ناکامی های حضور در نساجی را جبران کند که سرانجام طلسم او شکست و با آمدن سهراب بختیاری زاده توانست 2 گل بزند.
در بازی با نساجی هرچند که قاضی از ابتدای بازی به میدان نیامد اما از زمان حضورش در زمین توانست چند موقعیت خوب گلزنی برای خودش به وجود بیاورد. یکی از آنها یک موقعیت فوق العاده بود که در نهایت در دقیقه 74 ضربه خیلی خطرناک سر محمد قاضی در حالی که کاری از دستان حقیقی بر نمی آمد به تیر دروازه برخورد کردو در برگشت آن شوت خطرناک خلعتبری را اینبارر حقیقی به زیبایی هرچه تمام تر به بیرون دفع کرد. ضربه ای که اگر گل می شد قاضی می توانست یک پایان خوب در لیگ نوزدهم  مقابل تیم سابقش رقم بزند. حالا امیدهای قاضی به درخشش در آسیاست تا بتواند با تیم سهراب بختیاری زاده در قطر با گلزنی فصل عجیب و غریب خودش را به بهترین شکل به پایان برساند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید