ورزش 3/ مهدي رسول پناه بيست و چهارمين هفته مديرعاملي خود در پرسپوليس را در حالي آغاز کرده که کمتر کسي چنين تصوري را از وضعيت مديريتي پرسپوليس داشت.
پرسپوليس در حالي ليگ نوزدهم را با قهرماني به پايان رساند که فصل براي آن ها با ايرج عرب آغاز شد، با محمدحسن انصاري فرد ادامه يافت و با رسول پناه به اتمام رسيد. در اين بين اما کمتر کسي تصور مي‌کرد مهدي رسول پناه نزديک به شش ماه روي صندلي مديريتي باشگاه باقي بماند که اين اتفاق برايش رخ داد.
او که با تخصص دندان پزشکي در بين اهالي فوتبال شناخته شده، از روز ۲۱ اسفند به عنوان سرپرست باشگاه پرسپوليس منصوب شد و در حالي که تصور مي‌شد وزارت ورزش در تعطيلات نوروزي با انتخاب جانشين ايرج عرب و مهدي محمدنبي مديرعامل جديد سرخ ها را مشخص کند اما اين اتفاق رخ نداد تا در يکي از سخت ترين دوره هاي تاريخ باشگاه پرسپوليس از نظر مالي، رسول پناه کم تجربه مسند هدايت باشگاه را برعهده داشته باشد.
در اين بين وعده هاي مختلفي براي رونمايي از هيئت مديره جديد داده شد ولي هيچ يک به سرانجام نرسيد تا رسول پناه ۱۶۴ روز نفر اول باشگاه پرسپوليس باشد. او که حالا شايد به کنايه پيغام تبريک روز پزشک را هم دريافت کند، روياي اين را دارد تا بعد از مشخص شدن هيئت مديره نيز مديرعامل باشگاه باقي بماند تا روياي دستکم يک سال مديرعاملي اش، تحقق بخشد.
در سال هاي اخير ايرج عرب، محمدحسن انصاري فرد و حميدرضا گرشاسبي که تجربه بيشتري نسبت به رسول پناه در فوتبال داشتند، در بهترين حالت ۱۳ ماه بر باشگاه پرسپوليس مديريت کردند اما با اين روند شايد شانس به رسول پناه رو کند و در قرن جديد نيز روي صندلي مديريت سرخ ها بنشيند؛ هرچند که شايعات درباره آينده مديريتي پرسپوليس چيزي خلاف اين را نشان مي‌دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد