ورزش 3/ مهاجم نورآبادي تيم تراکتور و محصول آکادمي فولاد علي‌رغم تلاش و نمايش قابل قبولش نتوانست در برابر تيم سابقش موفق به گلزني شود.

فولادخوزستان در يکي از حساس ترين بازي هاي هفته پاياني توانست در ديدار سخت برابر تراکتور به سه امتياز با ارزش دست پيدا کند. فولاد در اين بازي در دقيقه 7 با گل عارف آقاسي از حريف پيش افتاد و نزديک به نود دقيقه از گل زده و سه امتيازش مراقبت کرد تا سهميه حضور در ليگ قهرمانان فصل بعد را به دست بياورد. 
ساسان انصاري مهاجم تيم فوتبال تراکتور اما يکي از چهره هاي ويژه اين بازي بود هرچند نتوانست برابر تيم سابقش روز موفقي را از نظر گلزني سپري کند. انصاري يکي از محصولات آکادمي فولاد است که در رده سني اميد در اين تيم توانست با 19 گل عنوان آقاي گلي را به دست آورده و از آنجا به تيم بزرگسالان راه پيدا کند. انصاري اما در بازي برابر تراکتور با وجود نمايش با انگيزه اي که داشت نتوانست در برابر شهاب گردان دروازه بان فولاد که او هم انگيزه زيادي براي ثبت کلين شيت داشت از پيش ببرد.
گردان در بازي برابر تراکتور يکي از مهمترين کلين شيت هاي اين فصلش را رقم زد؛ او براي پانزدهمين بار در اين فصل دروازه تيمش را در يک بازي بسته نگه داشت. نکته جالب درباره اهميت کلين شيت گردان اينکه ، قبل از اين بازي او و رشيد مظاهري هر دو 14 کلين شيت داشتند اما در پايان بازي پيروزي يک بر صفر فولاد باعث شد تا دروازه اين تيم بالاتر از دروازه بان تراکتور در جدول بيشترين تعداد کلين شيت قرار بگيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد