ورزش 3/ با برتری سه گله سرخ‌پوشان در هفته پایانی لیگ نوزدهم، یحیی گل محمدی سرمربی جوان این تیم به یک رکورد جالب توجه در دوران مربیگری خود رسید.
پس از 12 سال حضور در عرصه مربیگری، یحیی گل محمدی در شب پایانی نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، یک رکورد تاریخی را به نام خود ثبت کرد؛ وی که توانسته بود سرخ‌پوشان برای چهارمین فصل متوالی به قهرمانی برساند و اولین قهرمانی دوران مربیگری خود را در لیگ برتر به دست آورد، در جدال پایانی مقابل سایپا تیمش را برای کسب یک پیروزی روحیه بخش در آستانه دربی به میدان فرستاد که این امر برای شاگردان یحیی محقق شد و آن‌ها با سه گل از سد خودروسازان عبور کردند.
هر چند این پیروزی باعث شکسته شدن رکورد امتیازی یک تیم در یک فصل شد و پرسپولیس را به امتیاز 67 رساند اما فارغ از افتخارات تیمی به دست آمده، یک رکورد ویژه برای یحیی گل محمدی هم به ثبت رسید؛ او که تا پیش از این دیدار ششمین سرمربی امتیازآور تاریخ لیگ برتر بود، با پیروزی تیمش مقابل سایپا دو پله در جدول صعود کرد و خود را به جایگاه چهارم رساند.
گل محمدی با عبور از پرویز مظلومی و منصور ابراهیم زاده امتیازات خود در ادوار لیگ برتر را را به 349 رساند و حالا در کمین رکورد علی دایی قرار دارد؛ اگر دوری دایی از فوتبال ادامه‌دار باشد و روند درخشان یحیی هم بتواند همچنان تداوم داشته باشد، حداقل دو فصل دیگر سرمربی جوان پرسپولیس برای رسیدن به رکورد علی دایی زمان نیاز دارد. 
در جدول امتیاز آورترین مربیان تاریخ لیگ برتر، امیر قلعه نویی با اختلافی دست نیافتنی 903 امتیازی است و پس از او، مجید جلالی 570 امتیاز به دست آورده است؛ علی دایی هم با کسب 487 امتیاز جایگاه سوم را در اختیار دارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید