میزان/  رییس سابق سازمان لیگ گفت: وزارت ورزش مسئول مستقیم مشکلات پرسپولیس و استقلال است و باید در مورد معضلات مدیریتی و مالی بی‌شمار این دوباشگاه پاسخگو باشد.
 عزیز محمدی در ارتباط با جریمه سنگین فوتبال ایران در پرونده مارک ویلموتس بلژیکی، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران توسط فیفا، اظهار داشت: متاسفانه ما از گذشته درس نمی‌گیریم. کارلوس کی‌روش پرتغالی از نظر فنی خوب بود اما می‌گفتند قرارداد او خوب بسته نشده، ویلموتس که بعد از کی‌روش آمد، چرا با او چنین قرارداد بدی بستند؟ در باشگاه‌ها همین مشکل را داریم که مربی و بازیکن خارجی جذب می‌کنند و مدیران می‌روند. بعد از این مدیران فقط بدهی برای باشگاه‌ها می‌ماند.
وی در ادامه در خصوص مشکلات قرارداد ویلموتس، تصریح کرد: ویلموتس قبل از بازی با عراق نمی‌خواست به ایران بیاید یعنی قراردادش را فسخ کرده بود. در آن زمان که او قرارداش را فسخ کرده بود دیگر نیازی نبود به او خسارت بدهیم. متاسفانه مسئولان فدراسیون قرارداد ویلموتس را مخفیانه بستند. الان باید مشخص شود که آیا در جذب ویلموتس کمیته فنی نظر داده است؟ آیا در قرارداد او کمیته حقوقی نقش خود را به درستی انجام داده است؟
رییس سابق سازمان لیگ در پایان پیرامون معضلات باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، خاطرنشان کرد: مدیران پرسپولیس و استقلال می‌آیند و می‌روند و فقط بدهی برای باشگاه می‌گذارند. آیا وزارت ورزش مدیرانی که پرونده‌های برانکو، کالدرون، شفر و استراماچونی روی دست این دو باشگاه گذاشتند را بازخواست می‌کند؟

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید