ميزان/  رييس سابق سازمان ليگ گفت: وزارت ورزش مسئول مستقيم مشکلات پرسپوليس و استقلال است و بايد در مورد معضلات مديريتي و مالي بي‌شمار اين دوباشگاه پاسخگو باشد.
 عزيز محمدي در ارتباط با جريمه سنگين فوتبال ايران در پرونده مارک ويلموتس بلژيکي، سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران توسط فيفا، اظهار داشت: متاسفانه ما از گذشته درس نمي‌گيريم. کارلوس کي‌روش پرتغالي از نظر فني خوب بود اما مي‌گفتند قرارداد او خوب بسته نشده، ويلموتس که بعد از کي‌روش آمد، چرا با او چنين قرارداد بدي بستند؟ در باشگاه‌ها همين مشکل را داريم که مربي و بازيکن خارجي جذب مي‌کنند و مديران مي‌روند. بعد از اين مديران فقط بدهي براي باشگاه‌ها مي‌ماند.
وي در ادامه در خصوص مشکلات قرارداد ويلموتس، تصريح کرد: ويلموتس قبل از بازي با عراق نمي‌خواست به ايران بيايد يعني قراردادش را فسخ کرده بود. در آن زمان که او قرارداش را فسخ کرده بود ديگر نيازي نبود به او خسارت بدهيم. متاسفانه مسئولان فدراسيون قرارداد ويلموتس را مخفيانه بستند. الان بايد مشخص شود که آيا در جذب ويلموتس کميته فني نظر داده است؟ آيا در قرارداد او کميته حقوقي نقش خود را به درستي انجام داده است؟
رييس سابق سازمان ليگ در پايان پيرامون معضلات باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال، خاطرنشان کرد: مديران پرسپوليس و استقلال مي‌آيند و مي‌روند و فقط بدهي براي باشگاه مي‌گذارند. آيا وزارت ورزش مديراني که پرونده‌هاي برانکو، کالدرون، شفر و استراماچوني روي دست اين دو باشگاه گذاشتند را بازخواست مي‌کند؟

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد