ورزش 3/ سفر مديرعامل باشگاه استقلال به ايتاليا و ديدار به آندره آ استراماچوني سرمربي سابق اين تيم با اظهارنظرها و واکنش هاي موافق و مخالف زيادي همراه بود.
احمد سعادتمند، مديرعامل باشگاه استقلال براي تسويه حساب با استراماچوني به ايتاليا رفته است. اين خبر عجيبي بود که خبرگزاري مهر صبح امروز منتشر کرد. عجيب به اين دليل که در آستانه دربي جام حذفي، برگزاري جلسه با استراماچوني، يک اقدام ناشيانه عليه سرمربي فعلي تيم فوتبال استقلال است.
ترديدي وجود ندارد که تعداد زيادي از هواداران باشگاه استقلال طرفدار بازگشت سرمربي ايتاليايي به اين تيم هستند اما برخي معتقدند سفر مديرعامل استقلال که منابع موثق در ايتاليا آن را تاييد مي‌کنند، در آستانه دربي تهران يک گاف مديريتي به شما مي‌رود و فرهاد مجيدي حق دارد اگر نسبت به چنين اقداماتي معترض باشد.
از سال‌هاي دور دو باشگاه پرطرفدار پايتخت هميشه در آستانه دربي به دنبال ايجاد آرامش براي تيم خودشان بودند و کمتر به ياد داريم که يکي از دو باشگاه اين‌گونه تيشه به آرامش تيمي خود بزند و حالا عده اي اين حرکت مديرعامل را نوعي خودزني تلقي کرده اند. آن ها معتقدند سفر به ايتاليا و مذاکره با استراماچوني به خاطر مسائل مالي يا همکاري در فصل آينده مي‌توانست در فرصت بهتري انجام شود.
دور از ذهن نيست که اين سوال در ذهن استراماچوني هم پيش بيايد که اگر وضعيت مديريت در استقلال بهتر شده، چطور چنين زمان حساسي را براي مذاکره انتخاب کرده‌اند؟
با اين وجود باشگاه استقلال بعد از انتشار خبر ايدربيانيه اي اعلام کرد که سعادتمند بنابر مصوبه هيات مديره باشگاه و جهت مذاکره مستقيم با وينفرد شفر و آندره آ استراماچوني براي کاهش محکوميت هاي مالي باشگاه به اروپا رفته است.
شما پاسخ بدهيد "آيا در آستانه بازي نيمه نهايي جام حذفي استقلال برابر پرسپوليس آيا سفر سعادتمند به اروپا به آرامش و تمرکز تيم لطمه مي زند يا او اين حرکت مفيدي در جهت حل مشکلات مالي و محکوميت هاي باشگاه است؟

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد