تسنيم/ گل‌هاي هافبک پيشين استقلال و مدافع فعلي پرسپوليس در ميان برترين گل‌هاي تاريخ ليگ قهرمانان آسيا ديده مي‌شود.
سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) انتخاب بهترين گل ليگ قهرمانان آسيا را در ميان 20 گل برتر رقابت‌ها کليد زده است. در بخش نخست اين نظرسنجي، کاربران بايد بهترين گل را در ميان 10 گل زيباي ليگ قهرمانان آسيا انتخاب کنند که گل‌هاي آندرانيک تيموريان به بوريرام تايلند و شجاع خليل‌زاده به الاهلي عربستان هم در ميان گزينه‌ها ديده مي‌شود.
AFC درخصوص اين گل‌ها نوشت: موشک غير قابل توقف آندرانيک تيموريان مقابل بوريرام تايلند در يک‌چهارم نهايي 2013 بارها و بارها پخش شده اما هنوز قابل تحسين است. در حالي که کار استقلال تمام شده بود، اما زماني که هافبکش توپ را به گوشه بالاي دروازه حريف شليک کرد، جايگاه استقلال در جمع چهار تيم پاياني رقابت‌ها با برتري 3 بر يک قطعي شد. اين تنها گل آندو در ليگ قهرمانان آسيا بود.
هواداران پيش‌تر گل شجاع خليل‌زاده را به عنوان بهترين گل ليگ قهرمانان آسيا در سال 2019 انتخاب کرده بودند. اين مدافع که غريزه يک مهاجم را از خود نشان مي‌داد، ماهرانه توپ را به سمت دروازه زد تا پرسپوليس با يک گل از الاهلي عربستان پيش بيفتد. وقتي توپ در هوا بود، خليل‌زاده از چابکي خود براي تنظيم بدن و زدن ضربه‌اي عالي در محوطه جريمه استفاده کرد. متأسفانه اين پيروزي براي نايب‌قهرمان سال 2018 برجسته است؛ چون آنها نتوانستند از گروه خود صعود کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد