ايرنا/ مسوول برگزاري مسابقات جام حذفي گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپوليس با ارسال نامه‌اي به سازمان ليگ خواهان عقب افتادن بازي در جام حذفي بودند اما با اين درخواست مخالفت شد.
«اميرحسين روشنک» اظهار داشت: شهرآورد جام حذفي به تعويق نخواهد افتاد و طبق برنامه اعلام شده در روز چهارشنبه پنجم شهريورماه برگزار خواهد شد.
وي افزود: دو باشگاه استقلال و پرسپوليس با ارسال نامه‌اي به سازمان ليگ خواهان عقب افتادن بازي در جام حذفي بودند اما با اين درخواست مخالفت شد.
مسوول برگزاري مسابقات جام حذفي تصريح کرد: استقلال و پرسپوليس در نامه‌هايي که ارسال کرده بودند در خواست داشتند به دليل طولاني شدن مسابقات ليگ برتر و فشاري که روي بازيکنان است و در نهايت در پيش بودن بازي‌هاي مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا، شهرآورد حذفي به تعويق بيافتد.
روشنک تاکيد کرد: تراکتور و نفت مسجد سليمان در ليگ قهرمانان آسيا حضور ندارند و اگر با تعويق جام حذفي موافقت مي‌شد در حق آنها اجحاف بزرگي صورت مي‌گرفت چرا که به آنها نمي‌توان گفت در تعطيلات خودشان را آماده نگه دارند تا سرخابي‌ها از بازي‌هاي آسيايي بازگردند. البته اين را هم بايد اعلام کنم زمان ديگري براي برگزاري اين مسابقه نداشتيم.
وي در پايان گفت: با پاسخي که سازمان ليگ به اين باشگاه (استقلال و پرسپوليس) داد، آنها متقاعد شدند که روز چهارشنبه طبق برنامه اعلام شده به ميدان بروند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد