ايسنا/ معاون باشگاه استقلال در خصوص سفر احمد سعادتمند به اروپا براي مذاکره با شفر و استراماچوني توضيحاتي ارائه داد.
به نقل از باشگاه استقلال، مهدي نوروزي معاون اقتصادي باشگاه استقلال، درباره سفرش با همراهي احمد سعادتمند به اروپا جهت کم کردن مطالبات شفر و استراماچوني، گفت: ما آمده‌ايم که تهديدهاي بزرگي که باشگاه استقلال را تهديد مي‌کند، کاهش دهيم. همانطور که مي‌دانيد بعضي از شکايات آمده (شکايت پرونده شفر) و بعضي ديگر هم در شهريور سررسيد خواهند شد (شکايت استراماچوني). 
وي افزود: سه ماه است با وکلاي خارجي و ايراني در حال مذاکره هستيم و همه مي‌دانند که راي‌ها به ضرر باشگاه استقلال خواهد بود. ۳۸۰۰۰۰۰ دلار جرايم و مبالغي است که راي آن‌ها صادر شده و يا در مرحله صدور راي است. همانطور که مي‌دانيد ما در پرونده‌هاي زيادي محکوم شديم و محکوميت جديد مي‌تواند بسيار شديدتر مثل کسر امتياز يا سقوط به دسته پايين‌تر باشد. مطمئنا ما دوست نداريم که بنشينيم و دست روي دست بگذاريم. سه ماه پيش از آقايان شفر و استراماچوني در خواست ملاقات کرديم و به خاطر مسائل و محدوديت‌هايي که بيماري کرونا ايجاد کرده و با توجه به اين که تعيين وقت ملاقات با ما نبوده، نهايتا امروز اين وقت داده شده و مذاکرات انجام خواهد شد. 
معاون اقتصادي باشگاه استقلال ادامه داد: ما قراردادي با سرمربي محترم آقاي فرهاد مجيدي داريم که به آن متعهد هستيم. خدا را شکر آقاي مجيدي و کادر فني استقلال با کمک بازيکنان توانستند مقام دومي ليگ را کسب کنند. اين باور قلبي من است که در دربي پيش رو و جام حذفي هم به پيروزي خواهيم رسيد و بازيکنان و کادرفني دل هواداران را شاد خواهند کرد. مطمئن هستم که آقاي مجيدي برنامه خوبي براي جام باشگاه‌هاي آسيا دارد و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.
او اضافه کرد: آن اتفاق خوب و خبري خوش که همه منتظر آن هستند، اين است که بتوانيم بدهي‌هاي سنگيني که از گذشته گريبان باشگاه را گرفته، تسويه کنيم. براي کادر فني و تيم استقلال در بازي‌هاي پيش رو آرزوي موفقيت دارم، ان‌شاءالله با قهرماني در جام حذفي که برد دربي هم جزوي از آن خواهد بود، دل هواداران استقلال شاد مي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد