ايرنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است که خط دفاعي اين تيم توانايي کنترل مهاجمان زهردار استقلال را دارد.
محمد پنجعلي در خصوص آخرين وضعيت مالي تيم‌هاي پايه پرسپوليس اظهار داشت: خدا را شکر الان وضعيت خوب است و بعد از دوسال که هيچ پولي نگرفته بوديم پرداختي خوبي به ما شد. همچنين قرار شده که زمين ورزشگاه شهداي گمنام هم در اختيار تيم هاي پايه قرار بگيرد تا مشکل زمين تمرين و بازي نداشته باشيم.
وي در خصوص اينکه آيا براي فصل بعد تغييراتي در کادر فني تيم‌هاي پايه پرسپوليس صورت مي‌گيرد يا خير؟ عنوان کرد: قصد تغيير نداريم چون نتايج خوبي گرفتيم و همچنين از نظر مالي هم وضعيت خوب است. سعي داريم براي فصل بعد تيم‌هاي پايه پرسپوليس را حفظ کنيم.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شهرآورد جام حذفي اظهار داشت: چون اين بازي بدون تماشاگر برگزار مي‌شود به نظرم تاريخ‌ساز خواهد بود. سال‌هاي بعد خيلي‌ها در خصوص اين دربي بدون تماشاگر صحبت خواهند کرد. البته دربي بدون تماشاگر مزه نمي‌دهد اما بالاخره بايد مسائل بهداشتي را رعايت کرد.
پنجعلي در پاسخ به اين سوال که آيا پرسپوليس براي بازي با استقلال انگيزه خواهد داشت يا خير؟ گفت: قطعاً پرسپوليس انگيزه دارد. وقتي حرف از دربي مي‌شود دو تيم پر از انگيزه مي‌شوند هر چند خيلي‌ها معتقدند در اين دو سه بازي آخر تيم خوب نبوده و انگيزه نداشته اما به نظرم بازي با گل‌گهر از يک برد شيرين‌تر بود و بچه‌ها واقعاً گل کاشتند.
وي ادامه داد: با اينکه فوتبال غير قابل پيش‌بيني است اما فکر مي‌کنم برنده دربي باشيم. پرسپوليس شرايط خوبي دارد و مي‌تواند در اين بازي پيروز شود به سمت قهرماني در جام حذفي هم برود.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا به نظرش خط دفاعي اين تيم توانايي مهار قائدي و دياباته را دارد؟ تاکيد کرد: صد در صد اين طور است و خط دفاعي پرسپوليس توانايي مهار قائدي و دياباته را دارد. خوشبختانه پرسپوليس بهترين خط دفاع ليگ را دارد و مي‌تواند خط حمله استقلال را از کار بياندازد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد