ايرنا/ براساس گزارش تارنماي فوتبال ايتاليا، «آنتونيو کونته» هفته آينده به طور توافقي از اينتر جدا خواهد شد و «مکس آلگري» جانشين وي مي‌شود.
به نظر مي‌رسد که از زمان خشم کونته در آخرين ديدار فصل جاري سري‌آ برابر آتالانتا که سه هفته پيش انجام شد، هيچ چيز تغيير نکرده است.
کونته پس از شکست سه بر دو شب گذشته برابر سويا در فينال ليگ اروپا، بسياري از حرف‌هايي را که در گفت‌وگو با اسکاي اسپورت ايتاليا گفته بود، تکرار کرد.
کونته در اين باره گفت: حالا بايد به ميلان برگرديم؛ دو يا سه روز استراحت مي‌کنيم و سپس با ذهن‌هايي آرام با مديران باشگاه ملاقات خواهيم کرد. آناليز کل فصل و بررسي همه چيز در کمال آرامش اولويت دارد و سعي خواهيم کرد که براي آينده اينتر برنامه‌ريزي کنيم چه با من و چه بدون من.
وي افزود: از يک چيز اطمينان دارم؛ بودن در اينتر ارزشش را داشت و هميشه از کساني که اين فرصت را در اختيار من گذاشتند، تشکر مي‌کنم.
خارج  شدن از اين بن‌بست به نظر کار سختي است و بنابراين احتمال زيادي وجود دارد که کونته دوشنبه يا سه شنبه هفته آينده با توافق دوطرفه از اينتر جدا شود.
انتظار مي رود تمرينات پيش فصل براي فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ به زودي آغاز شود و نراتزوري به مربي جديدي نياز دارد و از اين رو، منابع متعددي از جمله اسکاي اسپورت به يک گزينه اشاره کرده‌اند: «ماسيميليانو آلگري.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد