آخرین خبر/ سایت خبرآنلاین خبر قابل توجهی را منتشر کرده است.
به گزارش فوتبالی، در شرایطی که طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ، باشگاههای لیگ برتر برای فصل جدید امکان استفاده از بازیکن و مربی خارجی جدید ندارند، این سایت مدعی شده که آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال به پیشنهاد باشگاه سپاهان پاسخ منفی داده است.
گویا این باشگاه بعد از اینکه از برانکو پاسخ منفی گرفته سراغ استراماچونی رفته که مربی ایتالیایی گفته اگر قرار به بازگشت او به ایران باشد، فقط روی نیمکت استقلال خواهد نشست نه تیم دیگری.
جدا از آنکه به نظر می‌رسد پاسخ منفی استرا به سپاهان، مربوط به قبل از قانون سازمان لیگ باشد، این خبر می‌تواند برای استقلالی‌ها خبر مهمی باشد چرا که هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ، در مصاحبه با برنامه رادیویی وقت اضافه اعلام کرد که امکان بازگشت استراماچونی و کالدرون به لیگ برتر وجود دارد.
در شرایطی که روزنامه فرهیختگان در شماره امروزش مطرح شدن خبر بازگشت احتمالی استراماچونی به استقلال را اتفاقی حاشیه‌ ساز برای فرهاد مجیدی و تیمش در آستانه دربی می‌داند منتهی خبرگزاری مهر در خبری اختصاصی از سفر مدیرعامل باشگاه استقلال به ایتالیا برای مذاکره حضوری با استراماچونی خبر داده. مذاکره‌ای که در ظاهر برای به توافق رسیدن درباره نحوه پرداخت مطالبات مربی ایتالیایی است اما شاید هم این سفر، مقدمه‌ای باشد برای بازگرداندن استرا به تهران. حداقل خبرگزاری مهر که این موضوع را بعید نمی‌داند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید