آخرين خبر/ سايت خبرآنلاين خبر قابل توجهي را منتشر کرده است.
به گزارش فوتبالي، در شرايطي که طبق مصوبه هيات رئيسه سازمان ليگ، باشگاههاي ليگ برتر براي فصل جديد امکان استفاده از بازيکن و مربي خارجي جديد ندارند، اين سايت مدعي شده که آندره‌آ استراماچوني سرمربي سابق استقلال به پيشنهاد باشگاه سپاهان پاسخ منفي داده است.
گويا اين باشگاه بعد از اينکه از برانکو پاسخ منفي گرفته سراغ استراماچوني رفته که مربي ايتاليايي گفته اگر قرار به بازگشت او به ايران باشد، فقط روي نيمکت استقلال خواهد نشست نه تيم ديگري.
جدا از آنکه به نظر مي‌رسد پاسخ منفي استرا به سپاهان، مربوط به قبل از قانون سازمان ليگ باشد، اين خبر مي‌تواند براي استقلالي‌ها خبر مهمي باشد چرا که هوشنگ نصيرزاده عضو هيات رئيسه سازمان ليگ، در مصاحبه با برنامه راديويي وقت اضافه اعلام کرد که امکان بازگشت استراماچوني و کالدرون به ليگ برتر وجود دارد.
در شرايطي که روزنامه فرهيختگان در شماره امروزش مطرح شدن خبر بازگشت احتمالي استراماچوني به استقلال را اتفاقي حاشيه‌ ساز براي فرهاد مجيدي و تيمش در آستانه دربي مي‌داند منتهي خبرگزاري مهر در خبري اختصاصي از سفر مديرعامل باشگاه استقلال به ايتاليا براي مذاکره حضوري با استراماچوني خبر داده. مذاکره‌اي که در ظاهر براي به توافق رسيدن درباره نحوه پرداخت مطالبات مربي ايتاليايي است اما شايد هم اين سفر، مقدمه‌اي باشد براي بازگرداندن استرا به تهران. حداقل خبرگزاري مهر که اين موضوع را بعيد نمي‌داند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد