تسنيم/ يکي از بازيکناني که سرمربي جديد يوونتوس قصد دارد در برنامه‌هاي تاکتيکي‌اش از او استفاده کند، هم‌تيمي سابق او در اين تيم است.
آينده آرتورو ويدال بيش از پيش در هاله‌اي از ابهام قرار گرفته است. هافبک شيليايي بارسلونا با اينکه در فصل جاري يکي از مهره‌هاي تأثيرگذار بارسلونا - چه تحت هدايت ارنستو والورده چه تحت هدايت کيکه ستين - جزو آن دسته از بازيکناني قرار گرفته که گفته مي‌شود امکان دارد در فهرست مهره‌هاي مازاد تيم آبي‌و‌اناري‌پوش قرار گرفته باشند.
طبق گزارش نشريه اسپورت؛ ويدال که ابهاماتي درباره آينده‌اش دارد با کومان تماسي داشته تا از جايگاه خود در برنامه‌هاي اين مرد هلندي براي فصل آينده مطلع شود. در همين حال نشريه شيليايي «کوارتا» مدعي شده که ويدال با آندره‌آ پيرلو، سرمربي جديد يوونتوس که در يوونتوس با او هم‌تيمي بود نيز تماسي داشته است.
گويا پيرلو باور دارد که آرتورو ويدال 33 ساله هنوز آنقدر توانايي دارد که بتواند به او براي پياده‌سازي برنامه‌هاي تاکتيکي‌اش در يوونتوس کمک کند. نشريه کوارتا حتي مدعي شده است که که جان‌لوئيجي بوفون دروازه‌بان 42 ساله يوونتوس هم طي يک تماس تلفني با ويدال سعي در متقاعد کردن او براي بازگشت به تورين داشته است. اينطور به نظر مي‌رسد احتمال رفتن ويدال، کسي که يک سال ديگر با بارسلونا قرارداد دارد، بيشتر از ماندن او است. نه تنها يوونتوس بلکه از منچستريونايتد نيز به عنوان ديگر مشتري ويدال نام برده شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد