ورزش 3/ موندو ديپورتيوو ادعاي عجيبي را درباره جدايي احتمالي ليونل مسي از بارسلونا مطرح کرد.
شايد کمتر کسي گمان مي‌کرد که روزي ليونل مسي تا اين حد به درهاي خروج باشگاه بارسلونا نزديک شود اما در کمال تعجب اين اتفاق رخ داده و فوق ستاره آرژانتيني سوداي جدايي از تيمي را در سر مي پروراند که کل دوران فوتبال خود را در آن سپري کرده است.
بعد از شکست تاريخي بارسلونا مقابل بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان اروپا، رونالد کومان به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شد اما شايد بيشتر از اينکه در اين روزها به اين اتفاق پرداخته شود، رسانه ها در مورد جدايي احتمالي ليونل مسي از باشگاه کاتالاني صحبت کرده‌اند.
طي روزهاي گذشته نشريات اسپانيايي گزارش دادند که رونالد کومان مذاکرات خود را با فوق ستاره آرژانتيني براي مجاب کردن او به منظور ماندن در جمع آبي اناري ها آغاز کرده است اما در عين حال صحبت هاي ابهام برانگيز مرد هلندي بعد از مراسم معارفه اش، باعث شده که بسياري روي کمان براي راضي کردن مسي حساب باز نکنند.
اگرچه به نظر مي‌رسد باشگاه بارسلونا در نهايت تمام تلاش خود را براي حفظ مسي انجام خواهد داد اما در اين بين گفته مي شود که باشگاه هايي نظير منچسترسيتي، پاري سن ژرمن و البته اينتر به جذب برنده شش باره توپ طلا بسيار علاقه‌مند هستند.
نراتزوري اما در مقايسه با ديگر تيم هايي که به جذب مسي علاقه نشان داده اند، جدي تر به نظر مي رسد. باشگاه ايتاليايي پيش از اين نيز چندين مرتبه براي انتقال ستاره بارسلونا به جوزپه مه آتزا علاقه نشان داده بود اما نهايتا در اين مسئله شکست خورده بود.
حالا و در همين ارتباط اما منبع کاتالاني موندو ديپورتيوو ادعاي عجيبي را مطرح کرده و مي‌گويد که انتقال ليونل مسي به اينتر در گرو تصميم دولت چين قرار دارد. رئيس باشگاه اينتر يعني استيون ژانگ روياي جذب يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال را سر مي پروراند و در اين باره براي حمايت هاي مالي به دنبال جلب رضايت دولت چين است.
بند آزادسازي ليونل مسي 700 ميليون يورو است و به نظر مي‌رسد که حالا رئيس چيني باشگاه اينتر براي پرداخت آن دست به دامن دولت کشورش شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد