فارس/ مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دليل ناراحتي من پس از پايان بازي با سايپا از دست دادن آقاي گلي بود.
علي عليپور مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس پس از ديدار اين تيم مقابل سايپا با ناراحتي روي زمين افتاد که اين اقدام وي نگراني‌‌ها را براي جدايي عليپور در پايان فصل از پرسپوليس افزايش داد.
عليپور درباره دليل ناراحتي‌اش پس از بازي با سايپا اظهار داشت: من براي کسب عنوان آقاي گلي در تلاش بودم و به همين دليل از اينکه نتوانستم اين عنوان را کسب کنم ناراحت شدم. اين موضوع هم ارتباطي به ساير مسائل ندارد.
وي افزود: به هر حال تصميم يحيي گل‌محمدي اين بود که مقابل سايپا در ترکيب اصلي قرار نگيرم و من هم به نظر سرمربي پرسپوليس احترام مي‌گذارم و با اين وجود اينکه نتوانستم آقاي گل شوم احساس ناراحتي مي‌کنم.
مهاجم پرسپوليس خاطرنشان کرد: شايد اگر مقابل سايپا از ابتدا به زمين مي‌رفتم شانس براي آقاي گلي بيشتر مي‌شد. 
عليپور درباره برگزاري ديدار نيمه نهايي جام حذفي مقابل استقلال گفت: در حال حاضر تمام فکر و تمرکز من روي ديدار با استقلال است تا بتوانم با عملکرد خوب در آن ديدار دل هواداران را با پيروزي در دربي شاد کنم.
وي افزود: ما به فکر دبل کردن هستيم و براي رسيدن به فينال بايد استقلال را شکست دهيم. کادر فني و بازيکنان پرسپوليس براي رسيدن به اين هدف انگيزه زيادي دارند.
بازيکن پرسپوليس درباره اينکه شنيده مي‌شود در پايان فصل از اين تيم جدا خواهد شد، توضيح داد: اکنون به اين مسائل فکر نمي‌کنم و پس از پايان جام حذفي که ان‌شاءالله با قهرماني پرسپوليس به اتمام مي‌رسد تصميم‌گيري خواهم کرد. در حال حاضر تمام تمرکز من روي بازي نيمه‌نهايي مقابل استقلال است و اميدوارم بتوانيم با پيروزي در اين بازي به فينال صعود کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد