فارس/ عضو هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: در زمان درخواست ويزا نه قرعه‌کشي جام حذفي انجام شده بود و نه زمان دربي مشخص شده بود.
مهدي عبديان عضو هيئت مديره باشگاه استقلال، در گفتگو با رسانه رسمي اين باشگاه، درباره مطلب نقل شده از او در فضاي مجازي در خصوص سفر احمد سعادتمند به اروپا جهت کم کردن مطالبات شفر و استراماچوني گفت: دو ماه قبل در جلسه هيات مديره مجوز داده شد تا مديرعامل باشگاه در جهت گرفتن تخفيف در راي‌هاي اعلام شده در خصوص مطالبات شفر و استراماچوني با اين دو مربي وارد مذاکره شود.
وي افزود: در آن زمان درخواست ويزا داده شد اما به خاطر کرونا جواب آن تازه به دست مسئولان باشگاه رسيده و بديهي است که زمان درخواست ويزا نه قرعه‌کشي جام حذفي انجام شده بود و نه اينکه زمان دربي مشخص شده بود. يعني همزماني صدور ويزا و بازي دربي قابل پيش بيني نبود. به هر حال با توجه به اينکه زمان ويزا ۵ روزه بود و استراماچوني قبول نکرد براي مذاکره به قطر بيايد، مديرعامل استقلال مجبور شد جهت مذاکره به ايتاليا برود که جا دارد از استراماچوني براي پذيرش اين مذاکره تشکر نمايم. اگر اين سفر انجام نمي‌شد ويزا باطل مي‌شد و فرصت مذاکره جهت کم کردن مطالبات اين مربي هم از دست مي‌رفت.
وي در پايان گفت: براي تيم بزرگ استقلال در بازي پيش رو مقابل پرسپوليس آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم با برد در اين ديدار دل هوادارانش را شاد کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد