ورزش 3/ مارچلو ليپي، سرمربي سابق تيم ملي ايتاليا، به موفقيت آندره آ پيرلو در سمت سرمربيگري يوونتوس بسيار اميدوار است.
 هافبک سابق تيم هاي اينتر، ميلان و يوونتوس اخيراً و در کمال تعجب به عنوان سرمربي جديد بيانکونري انتخاب شد. شک و ترديدهاي زيادي در رابطه با موفقيت پيرلو در يووه وجود دارد اما مارچلو ليپي اعتقاد دارد که او در اين تيم موفق خواهد شد.


سرمربي سابق تيم ملي ايتاليا در اين باره گفت: " آندره آ به دنيا آمده تا هر کاري را انجام دهد. نه فقط اين که يک مربي باشد. باعث خنده من مي شود که بعضي مردم فکر مي کنند که پيرلو انساني ساکت و بي شور و اشتياقي است. اما من مي توانم اطمينان دهم که او يکي از شوخ ترين افرادي بوده که من مي شناسم."
ليپي در ادامه گفت: " پيرلو مانند قهرماني است که هم اکنون نيز فوتبال بازي مي کند بنابراين مي تواند مانند همکار با کريستيانو رونالدو و جورجو کيه ليني صحبت کند. زيدان نيز در رئال مادريد همين گونه بود و شايد يوونتوس نيز در حال حاضر به چنين شخصي احتياج داشته باشد. زيدان هيچگونه نوآوري فني و تاکتيکي را به رئال مادريد القا نکرد. فقط باعث شد تيم احساس آرامش کند و از بازيکنان در ايده آل ترين موقعيت بازي گرفت و نهايتا همه چيز را برد.
پيريلو هم مانند زيدان از فوتبال بازنشسته شد و سه سال طول کشيد تا در مورد چيزي که در زندگي بعدي خود مي خواهد فکر کند. او هم مانند زيدان حرفه‌ خود را در باشگاه‌هاي بزرگ سپري کرده و مي‌تواند همه شرايط را درک کند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد