ورزش 3/ قاسمی نژاد می‌گوید که اگر داوری ها عادلانه بود فولاد می‌توانست نایب قهرمان هم شود.
محمد قاسمی نژاد هافبک راست و هجومی تیم فولاد خوزستان که عملکرد خوبی با این تیم داشت، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به کسب سهمیه آسیایی عنوان کرد: از روز اولی که شروع کرده بودیم، به دنبال سهمیه یا قهرمانی نبودیم. فقط دوست داشتیم تلاش کنیم و بجنگیم و بقیه کارها دست خدا باشد اما بعد از آمدن آقا جواد و حضور آقای آذری، هدف ها بزرگ شدند و بچه ها این حس را در خودشان دیدند که می‌توانند کار بزرگی انجام دهند. جوان های ما در کنار باتجربه ها کار بزرگی انجام دادند و سخت تلاش کردند تا حس جنگیدن را حفظ کنند. این را آقا جواد نکونام به بچه ها انتقال دادند و من می‌خواهم به هواداران تبریک بگویم. اگر داوری ها درست بود و پنالتی ها را برایمان می‌گرفتند، می‌توانستیم نایب قهرمان شویم.
او درخصوص فصل خوب با فولاد اظهار داشت: من سال گذشته با پدیده سال خوبی داشتم و برای اولین بار پدیده را به سهمیه آسیایی رساندیم. بعد از ترک پدیده به دنبال هدف بزرگی بودم و باتوجه به سابقه کارکردن با آقای نکونام و شناخت از سبک مربیگری او، فولاد را انتخاب کردم و فکر کنم انتخاب خوبی بود. من هر بازی تلاش میکنم که روند خوبی داشته باشم و از کادرفنی هم ممنونم که به من اعتماد کردند. من در زندگی شخصی هم از آقای نکونام خیلی چیزها یاد گرفتم و مدیون او هستم و فکر میکنم آرزوی هرکسی باشد که با مربیانی مثل جواد نکونام کار کند.
محمد قاسمی نژاد در مورد پست جدیدش گفت: من پست اصلی ام وینگر راست است و به عنوان وینگر راست به فولاد آمدم. اما در این تیم در پست جدید بازی کردم که برایم سخت بود و تازگی داشت. خوشحالم که زوج خوبی را با شیمبا تشکیل دادم و امیدوارم که کادرفنی و هواداران از من رضایت داشته باشند.
وی افزود: بعد از کرونا هیچ تیمی به اندازه ما سختی نکشید، ما ۱۶ کرونایی داشتیم و در تمرینات ۱۱ نفره بودیم. ولی آقای نکونام خیلی حرفه ای عمل کردند و بچه ها خیلی خوب درخشیدند و در این دو ماه از خانواده دور بودیم و سخت بود اما از بازی خوبمان لذت بردیم.
هافبک فولاد درباره دیدار مقابل تراکتور نیز گفت: آقا جواد به ما گفتند سهمیه نمی‌خواهم اگر می‌خواهید کار بزرگی بروید و در زمین نمایش خوبی را نشان دهید. ما جلوی تراکتور خیلی خوب بازی را شروع کردیم و خیلی خوب هم گل زدیم. تراکتور خوب بازی کرد و موقعیت هایی هم داشت اما ما جانانه دفاع کردیم و برد را نگه داشتنی.
قاسمی نژاد درباره آینده خود و فولاد عنوان کرد: نمی‌توانیم آینده را پیش بینی کنیم اما امیدوارم مدیریت عملکرد خوبی داشته باشند. فولاد واقعا تیم بزرگی است و برای من افتخار بزرگی بود که در این تیم بازی کنم. انشالله در آسیا هم اتفاق خوبی فولاد رخ دهد و اگر تلاش بیشتری انجام دهیم مطمئن باشید می‌توانیم قهرمان هم بشویم. من قراردادم یک ساله بود اما امیدوارم در آینده هم فولاد چه بی من و چه با حضورم موفق باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید