ورزش 3/ قاسمي نژاد مي‌گويد که اگر داوري ها عادلانه بود فولاد مي‌توانست نايب قهرمان هم شود.
محمد قاسمي نژاد هافبک راست و هجومي تيم فولاد خوزستان که عملکرد خوبي با اين تيم داشت، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به کسب سهميه آسيايي عنوان کرد: از روز اولي که شروع کرده بوديم، به دنبال سهميه يا قهرماني نبوديم. فقط دوست داشتيم تلاش کنيم و بجنگيم و بقيه کارها دست خدا باشد اما بعد از آمدن آقا جواد و حضور آقاي آذري، هدف ها بزرگ شدند و بچه ها اين حس را در خودشان ديدند که مي‌توانند کار بزرگي انجام دهند. جوان هاي ما در کنار باتجربه ها کار بزرگي انجام دادند و سخت تلاش کردند تا حس جنگيدن را حفظ کنند. اين را آقا جواد نکونام به بچه ها انتقال دادند و من مي‌خواهم به هواداران تبريک بگويم. اگر داوري ها درست بود و پنالتي ها را برايمان مي‌گرفتند، مي‌توانستيم نايب قهرمان شويم.
او درخصوص فصل خوب با فولاد اظهار داشت: من سال گذشته با پديده سال خوبي داشتم و براي اولين بار پديده را به سهميه آسيايي رسانديم. بعد از ترک پديده به دنبال هدف بزرگي بودم و باتوجه به سابقه کارکردن با آقاي نکونام و شناخت از سبک مربيگري او، فولاد را انتخاب کردم و فکر کنم انتخاب خوبي بود. من هر بازي تلاش ميکنم که روند خوبي داشته باشم و از کادرفني هم ممنونم که به من اعتماد کردند. من در زندگي شخصي هم از آقاي نکونام خيلي چيزها ياد گرفتم و مديون او هستم و فکر ميکنم آرزوي هرکسي باشد که با مربياني مثل جواد نکونام کار کند.
محمد قاسمي نژاد در مورد پست جديدش گفت: من پست اصلي ام وينگر راست است و به عنوان وينگر راست به فولاد آمدم. اما در اين تيم در پست جديد بازي کردم که برايم سخت بود و تازگي داشت. خوشحالم که زوج خوبي را با شيمبا تشکيل دادم و اميدوارم که کادرفني و هواداران از من رضايت داشته باشند.
وي افزود: بعد از کرونا هيچ تيمي به اندازه ما سختي نکشيد، ما ۱۶ کرونايي داشتيم و در تمرينات ۱۱ نفره بوديم. ولي آقاي نکونام خيلي حرفه اي عمل کردند و بچه ها خيلي خوب درخشيدند و در اين دو ماه از خانواده دور بوديم و سخت بود اما از بازي خوبمان لذت برديم.
هافبک فولاد درباره ديدار مقابل تراکتور نيز گفت: آقا جواد به ما گفتند سهميه نمي‌خواهم اگر مي‌خواهيد کار بزرگي برويد و در زمين نمايش خوبي را نشان دهيد. ما جلوي تراکتور خيلي خوب بازي را شروع کرديم و خيلي خوب هم گل زديم. تراکتور خوب بازي کرد و موقعيت هايي هم داشت اما ما جانانه دفاع کرديم و برد را نگه داشتني.
قاسمي نژاد درباره آينده خود و فولاد عنوان کرد: نمي‌توانيم آينده را پيش بيني کنيم اما اميدوارم مديريت عملکرد خوبي داشته باشند. فولاد واقعا تيم بزرگي است و براي من افتخار بزرگي بود که در اين تيم بازي کنم. انشالله در آسيا هم اتفاق خوبي فولاد رخ دهد و اگر تلاش بيشتري انجام دهيم مطمئن باشيد مي‌توانيم قهرمان هم بشويم. من قراردادم يک ساله بود اما اميدوارم در آينده هم فولاد چه بي من و چه با حضورم موفق باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد