ورزش 3/ ستاره سابق منچستريونايند و تيم ملي انگليس از دست دادن روملو لوکاکو را اشتباه بزرگي عنوان کرد.
 پل اينس ستاره سابق منچستريونايتد و تيم ملي فوتبال انگليس به انتقاد از سياست باشگاه منچستريونايتد در زمينه نقل و انتقالات پرداخت.


شايد بتوان روملو لوکاکو را بهترين خريد اين فصل اروپا خطاب کرد. مهاجم سابق منچستر يونايتد تابستان سال گذشته و با رقم 65 ميليون پوند به عنوان گران ترين خريد تاريخ اينتر و جانشين مائورو ايکاردي راهي سن سيرو شد و عملکرد فوق العاده اي در اولين فصلش ارائه داد. روملو لوکاکو موفق شد 34 بار دروازه رقبا را باز کرده و با رسيدن به رکورد رونالدوي برزيلي در اولين فصل حضور خود، به بهترين گلزن اينتر از اين حيث تبديل شود. 
 اين در حالي است که او در فصل دوم و آخرش در منچستريونايتد تنها 15 گل به ثمر رسانده بود.
پل اينس با انتقاد از سياست هاي نقل و انتقالات باشگاه منچستريونايتد گفت:« فروش روملو لوکاکو يک اشتباه بزرگ و محض از سوي باشگاه بود. شما در بازي منچستريونايتد و سويا(نيمه نهايي ليگ اروپا) ديديد که تيم در گلزني مشکل داشت و نمي توانست توپ ها و موقعيت هاي زيادي که داشت را به گل تبديل کند.
وقتي بازيکني مثل لوکاکو مي تواند اين تعداد گل در اينتر به ثمر برساند، چرا نبايد در منچستريونايتد حضور داشته باشد؟ به نظرم فروش او اشتباه بود چون يونايتد در باي هاي بزرگ و مهم مشکل گلزني داشت و غيبت لوکاکو را کاملا حس کرد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد