آخرین خبر/ پرسپولیس با وجود تغییرات و جابه‌جایی‌هایی که در بازی با سایپا داشت نشان داد همچنان می‌تواند منسجم و مهار ناپذیر عمل کند و این اتفاق در آستانه دربی یک امیدواری بزرگ برای کادر فنی و هواداران این تیم است.
به گزارش فوتبالی، پرسپولیس مقابل سایپا شرایط بسیار خوبی نسبت به نارنجی پوشان داشت، آنها در طول نود دقیقه فوق‌العاده بودند، هرچند استرس تیم جوان سایپا و تلاش برای ماندن در لیگ برتر هم در بازی خوب پرسپولیس بی تاثیر نبود اما تیم یحیی در این مسابقه چه در حمله و چه در دفاع بی‌نقص عمل کرد و کادر فنی از تمام نفرات تیمش راضی بود.
با اضافه شدن بازیکنان باتجربه و با کیفیتی مانند شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا که در بازی گذشته محروم بودند تعداد بازیکنان تاثیر گذار برای دربی در ترکیب پرسپولیس بیشتر هم خواهد شد و به نظر می رسد قرمزها با تعداد بازیکن آماده و توانایی فنی بالاتری به مصاف رقیب دیرینه خود خواهد رفت.
بازی ضعیف پرسپولیس برابر ذوب آهن در شب جشن قهرمانی و نیمه اول بازی برابر گل گهر سیرجان باعث شده بود کادر فنی و هواداران این تیم نگران بازی برابر استقلال در جام حذفی باشند اما قرمزها با کیفیت بازی خوبی که در برابر سایپا  ارائه داد کادر فنی و هوادارانش را برای دربی 5 شهریور در نیمه نهایی جام حذفی بیشتر امیدوار کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید