آخرین خبر/ پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد فرهاد مجیدی نباید تحت تاثیر سفر سعادتمند قرار بگیرد.
به گزارش فوتبالی، شاهین بیانی در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص نایب قهرمانی استقلال اظهار داشت: این مقام هم برای استقلال خوب بود هر چند که انتظار از این تیم همیشه قهرمانی است و استقلال در بدترین شرایطش هم همیشه جز چهار تیم بالای جدول بود. امسال عوامل زیادی باعث شد تا استقلال قهرمان نشود که مهم ترین آن تغییر کادر فنی و جدایی استراماچونی بود هر چند که مجیدی هم در استقلال بد کار نکرد اما به هر حال استقلال با استرا مدعی اول قهرمانی بود.
وی در خصوص سفر سعادتمند و مذاکره با استراماچونی جهت پرداخت مطالباتش گفت: بهتر بود این اتفاق بعد از دربی می افتاد اما الان هم که اتفاق افتاده مجیدی نباید تحت تاثیر این سفر قرار بگیرد چرا که سازمان لیگ ورود مربیان و بازیکنان خارجی را ممنوع کرده و با این شرایط استراماچونی نمی تواند به استقلال کمک بیاید. مجیدی باید همه تمرکز خود را برای دربی بگذارد تا در این دیدار استقلال را برنده کند.
پیشکسوت استقلال در خصوص دربی گفت: این دربی یکی از جذاب ترین بازی ها می شود چرا که بازیکنان دو تیم همیشه تحت تاثیر تماشاگران در ورزشگاه نمی توانستند بازی خود را انجام دهند اما در این بازی با استرس کم تری می توانند بازی کنند و از طرفی این دیدار هم دیگر مساوی ندارد و یک تیم برنده آن است. به نظر من برنده این بازی، به احتمال نود در صد قهرمان جام حذفی است که امیدوارم این برنده استقلال باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید