برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

۳۱ بازیکن استقلال در لیگ/ از حسینی صد درصدی تا بازیکن یک دقیقه‌ای

منبع
مهر
بروزرسانی

مهر/ تيم فوتبال استقلال فصل نوزدهم ليگ برتر را با ايستادن در رده دوم جدول به پايان رساند و در اين فصل جمعا ۳۱ بازيکن براي اين تيم به ميدان رفتند.

تيم فوتبال استقلال با قرار گرفتن در جايگاه دوم ليگ نوزدهم به کار خود در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر پايان داد. آنها فصل را با استراماچوني آغاز و از رتبه ۱۵ تا صدر جدول را با اين مربي ايتاليايي سير کردند.
آبي‌پوشان سپس ۳ بازي بدون سرمربي به ميدان رفتند تا از ابتداي هفته هفدهم فرهاد مجيدي هدايت آنها را برعهده گرفت و در نهايت نيز کارشان را با نايب قهرماني و کسب سهميه آسيا به پايان رساندند.
در اين فصل از ليگ برتر جمعاً ۳۱ بازيکن براي آبي‌ها به ميدان رفتند که از يک تا ۲۷۰۰ دقيقه براي اين تيم بازي کردند. سيد حسين حسيني سنگربان آبي‌ها با حضور در تمام ۹۰ دقيقه‌هاي ۳۰ ديدار تيمش با ثبت رکورد صد درصد دقايق حضور در اين تيم بالاتر از ديگران ايستاد و يک مهاجم جوان به اسم فردين زابط با تنها يک دقيقه حضور در ترکيب تيمش کمترين ميزان حضور در ميدان را در بين بازيکنان اين تيم داشت.
وريا غفوري کاپيتان آبي‌پوشان که تنها در يک بازي (نيم فصل دوم مقابل تراکتور) غيبت داشت و در دو بازي مقابل نفت مسجد سليمان و صنعت نفت به عنوان بازيکن جانشين وارد زمين شد، با ۲۴۸۵ دقيقه حضور در ميدان بعد از حسيني بيشترين ميزان حضور در بازي‌هاي اين تيم را داشته است. علي کريمي نيز با ۲۲۹۴ دقيقه سومين بازيکن پرکار آبي‌پوشان است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره