فارس/ رسانه‌های اسپانیایی از ماندن ستاره فرانسوی در بارسا سخن می‌گویند و معتقند که مربی جدید آبی‌اناری‌ها از او استفاده متفاوتی خواهد کرد.
پس از آمدن رونالد کومان به بارسلونا موضوع تغییر پست آنتوان گریژمان در این تیم مطرح شد.
ستاره‌ای که با 120 میلیون یورو برای حل مشکل بارسا وارد نیوکمپ شد ولی اصلاً تاثیرگذار نبود و به یک بازیکنی معمولی و حتی نیمکت نشین لقب گرفت.
رسانه‌ها از همان ابتدا مدعی بودند که جای گریژمان و پستی که بازی می‌کند به درد این بازیکن نمی‌خورد و از توانایی‌های او استفاده نمی‌شود.
رونالد کومان نیز پس از رسیدن به بارسلونا در مصاحبه‌ای ادعا کرد که باید پست گریژمان تغییر کند.
مربی جدید بارسلونا در مصاحبه با NOS اظهار داشت: گریژمان به مانند وینگر سنتی‌ نیست. او باید در جایی دیگر بازی کند تا مناسب توانایی‌هایش باشد. پستی که بتواند کیفیت خود را نشان دهد. به عنوان یک مربی شما باید بازیکنت را بشناسی و بتوانی از تمام ظرفیت او استفاده کنی.
در گزارشی که اسپورت امروز منتشر کرده از این ظرفیت برای گریژمان سخت گفته است. ستاره فرانسوی در بارسلونا به 2 دلیل خواهد ماند. یک دلیل اقتصادی آشفته پساکرونایی باشگاه بارسلوناست و دیگری به دلیل تکنیک فردی و ورزشی ستاره فرانسوی که می‌تواند به درد بارسلونا بخورد.
به همین دلیل آنتوان گریژمان در بارسلونا می‌ماند ولی پستش به کلی تغییر خواهد کرد و مربی جدید از توانایی‌های او به شکلی دیگر استفاده کرد.
دقیقاً این موضوع را در خصوص «فرانکی دی‌یونگ» ذکر می‌کنند. این بازیکن در تیم ملی هلند با کومان کار کرده و باید دید زیر نظر او در بارسلونا چه عملکردی خواهد داشت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید