ورزش 3/ با موافقت فرهاد مجیدی دو بازیکن خاطی این تیم به تمرینات برمی‌گردند.
محمد دانشگر و فرشید باقری دو بازیکن استقلال که با نظر فرهاد مجیدی از استقلال کنار گذاشته شده بودند، ‌امروز مورد بخشش قرار گرفتند و مجوز بازگشت شان به تمرینات صادر شد.
بعد از بازی استقلال مقابل پیکان بود که محمد دانشگر و فرشید باقری به دلیل بی انضباطی از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شدند. این دو ستاره اما طی روزهای گذشته از رفتار خود بعد از دیدار با پیکان پشیمان شدند و امروز هم طی مصاحبه هایی از ارکان باشگاه استقلال و به خصوص فرهاد مجیدی عذرخواهی رسمی کردند.
در این شرایط سرمربی استقلال در جمع بازیکنان بارها اعلام کرد که برای بازگشت دانشگر و باقری وساطتی انجام ندهند و تصمیمش درباره کنار گذاشتن این نفرات تا پایان فصل قطعی است. مجیدی حتی در دیدار با شاهین بوشهر هم از آنها استفاده نکرد اما حالا در آستانه دربی پایتخت رای به بخشش آنها داده است.
در اطلاعیه ای که باشگاه استقلال صادر کرده، آمده است: «بنا بر اعلام رسانه رسمی باشگاه استقلال، پیرو درخواست بزرگان و بازیکنان باتجربه تیم فوتبال استقلال و اعضای کادرفنی این تیم از سرمربی آبی‌ها، فرهاد مجیدی با بازگشت محمد دانشگر و فرشید باقری به تمرینات تیم فوتبال استقلال موافقت کرد.»
استقلال باید روز چهارشنبه در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف پرسپولیس برود که غیبت روزبه چشمی، سیاوش یزدانی و علی کریمی در این دیدار تقریبا قطعی به نظر می رسد و حالا با بازگشت دانشگر و باقری، دست فرهاد مجیدی برای انتخاب ترکیب تیمش بازتر خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید