ورزش 3/ عضو هیئت مدیره پرسپولیس اعلام کرد که پیش از پایان مهلت تعیین شده، مسئله برانکو و دستیارانش حل خواهد شد.
 15 ماه از جدایی برانکو ایوانکوویچ می‌گذرد اما هنوز دو سوم از دستمزد سال پایانی قرارداد او پرداخت نشده و حالا سرخ ها با جریمه از سوی فیفا نیز مواجه هستند. رقم مطالبات سرمربی کروات و دستیارانش به عدد 1.5 میلیون یورو می‌رسد و پرسپولیسی ها هنوز موفق به تامین این رقم نشده اند.
عضو هیئت مدیره پرسپولیس اما صحبت هایی جالبی را مطرح کرده است. در شرایطی که پرسپولیس به خاطر یک اشتباه محاسباتی، نتوانست پرونده را به CAS ببرد، رغبتی می‌گوید که «جمع بندی» باشگاه این بوده که پرونده نباید به دادگاه عالی ورزش برود و رسیدگی فیفا «کامل» بوده است. او همچنین گفته که خود مدیران پرسپولیس هم می‌دانستند که در فرصت یک ماهه موفق به پرداخت حقوق برانکو نمی‌شوند و به همین خاطر از این مربی فرصت خواستند که با پاسخ منفی مواجه شدند.
او همچنین ادعا می‌کند که بخشی از مطالبات برانکو و دستیاران از محل درآمدهای پرسپولیس در فیفا پرداخت خواهد شد. این در حالی است که رسول پناه پیش تر گفته بود این موضوع پرداخت شده اما حالا رغبتی ماجرا را اینطور توضیح می‌دهد: «بخشی از این مطالبات باید از طریق محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس در فیفا پرداخت شود و این نیازمند این است تا فرمی به امضا برسد. تا الان این کار از طریق وکیل مربیان صورت نگرفته است. ما از طرفی ممنوعیت پرداخت از طرف فیفا به باشگاه‌های ایرانی مواجه هستیم اما این پول ما است که از سال ۲۰۱۸ در فیفا مانده باید به طلبکاران ما داده شود. اگر آن فرم به امضا برسد کار ما آسان تر است و می‌توان آن را تمام شده دانست. اگر نه باید از برنامه دوم استفاده کنیم. به طور حتم تا قبل از اینکه زمان از دست برود، این پرونده را حل می‌کنیم.»
رغبتی که عضو کم سروصدای هیئت مدیره پرسپولیس است، درباره مشکلات مالی پرسپولیس و منشا آن به ایرنا گفته است: «یکی از چالش‌های ما این بود که کارگزار وقت در سال ۹۸  هنگامی که ما در هیات مدیره مستقر شدیم اعلام کرد که تمام تعهداتش در سال را انجام داده و عملا ما تا شهریور یعنی ۶ ماه از کسب درآمد محروم بودیم. ۲ ماه هم زمان برد تا کارگزار جدید را انتخاب کنیم و قراردادی  که آن زمان ابتدا منعقد گردید، نتوانست کفاف خیلی از درآمدهای سال ۹۸ را بدهد. اما با پیش بینی‌هایی که داریم با وجود چالش سختی که در ۳ ماه آینده داریم، پرسپولیس به سلامت از این مقطع عبور خواهد کرد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید