فارس/ دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت:استقلال خودش را آماده مسابقه با پرسپولیس کرده تا حقانیت خود را به هواداران ثابت کند اما سفر مدیران باشگاه در این بازه زمانی به ایتالیا واقعا جای تعجب دارد.
هادی طباطبایی با اشاره به دیدار استقلال مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: امیدوارم استقلال برنده این مسابقه باشد و بعد از چند سال دل هوداران شاد شود اما متاسفانه در شرایطی که تیم آماده مسابقه است اخباری می‌شنویم که باعث آزرده خاطر شدن هواداران هم می‌شود.
وی افزود:‌ استقلال چندین و چند سال با مشکلات ریز و درشت مدیریتی دست و پنجه نرم می‌کند و حالا خودش را آماده مسابقه با پرسپولیس کرده تا حقانیت خود را به هواداران ثابت کند اما سفر مدیران باشگاه در این بازه زمانی به ایتالیا واقعا جای تعجب دارد.
دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال استقلال  تاکید کرد: ‌همه این مسائل نشاندهنده این است که این آقایان اصلا فوتبالی نیستند و درست در جایی که تیم نیاز به حمایت دارد و همه باید خود را آماده دربی کنند مدیران باشگاه استقلال به سفر رفتند و نمی‌دانم اگر اتفاقی در این چند روز رخ دهد چه کسی می‌خواهد شرایط تیم را مورد بررسی قرار دهد.

طباطبایی یادآور شد: وقتی شنیدم که مدیران استقلال راهی ایتالیا شده‌اند یاد دربی سال گذشته در عید نوروز افتادم که استقلال حتی زمین تمرین هم نداشت و کادر فنی و بازیکنان سرگردان بودند. من فقط امیدوارم استقلال برنده این مسابقه باشد، مطمئن باشید در آینده خیلی چیزها مشخص خواهد شد. من امیدوارم با همه این اتفاقات بازیکنان و کادر فنی آنها را انگیزه کنند تا حقانیت تیم به همه ثابت شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید